Civic FC5 Honda FC 5 Matrix Led Far ? Yardım

Aracınız
Civic FC5 2017
Arkadaşlar selam aracımın farları nı
Matrix Led far ile değiştirmek istiyorum
Bu fiyatlar a sıfır bir far mı alayım yoksa ıkıncı el çıkma far mı alayım karar veremedim uyumlu Luk durumu nasıl olur acaba
Screenshot_20200326-204107.jpeg

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Fotoğraftaki Sıfır ise bu fiyata orjinal olduğunu sanmıyorum hocam.
Ayakları sağlam bir çift çıkma almak daha mantıklı olacaktır ama onda da soketlerin uyacağını sanmıyorum.

@gkhnbkkl hocamın bildiği birisi vardı. Alt paketlere Matrix takma işleriyle alakalı, numarası duruyorsa size yardım edebilir.

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. ?-???? (Ş??????? ?????)

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben biraz araştırdım ama orjinal led far elegance için uygun değil. Aslında uyar evet ama far dışında far beyni, denge sensörü, soket başlıkları gibi bir çok parça da değiştirmek gerekiyo. Ancak çin menşei olan bir çok far var orjinal görünümünde. Sizin attığınız resimdeki mesela. Bu farlar elegance ve premium donanıma uyacak şekilde üretilmiş.

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Hayır elegance benim aracım. Parça araştırması için exe aracın farlarını incelemiştim ben de

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracı degistirme sebeplerimden biri farlardı,2018 elegance için Çamkıran Honda'dan ilgili arkadaş, exe orjinal matrix LED için çiftini 4000 liraya veriyoruz dedi, uyum konusunda da sök tak yapıldığını belirtti.Beyin , sensör,elektronik aksam konusunda sorun olmadığını(İstanbul'dan iki bayi ise tam tersini söylüyor) belirtti.İstediğiniz Honda bayisine gönderebiliyorlarmış,işçilik ücretiyle garantili taktırabiliyoruz.Tabi araç elektronik olarak garantiden çıkıyor olası durumda.

Aracınız
Civic FC5 2017
Aracı degistirme sebeplerimden biri farlardı,2018 elegance için Çamkıran Honda'dan ilgili arkadaş, exe orjinal matrix LED için çiftini 4000 liraya veriyoruz dedi, uyum konusunda da sök tak yapıldığını belirtti.Beyin , sensör,elektronik aksam konusunda sorun olmadığını(İstanbul'dan iki bayi ise tam tersini söylüyor) belirtti.İstediğiniz Honda bayisine gönderebiliyorlarmış,işçilik ücretiyle garantili taktırabiliyoruz.Tabi araç elektronik olarak garantiden çıkıyor olası durumda.
Araç garanti den çıkıyor ama farlar garanti li oluyor

Aracın elektronik aksamı garanti dışı kalır bunu bılıyorum da önemli olan bu far montaj dan sonra kı uyumu nasıl olur

soketler uyum sağlıyor mu yoksa saglamıyor mu bunu net olarak bılmem lazım

Bence yukarıdaki arkadasa katılıyorum uyum sağlıyor ama soketler farklı aynı soket grubu olursa sıkıntı olmuyor.

Hocam İstanbul dalı bayıler net olarak ne diyor çünkü Çamkıran ürün satabılmek için
Dogru solemeye bılır..
BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri