Civic FC5 Honda FC 5 Matrix Led Far ? Yardım

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Evet elegance ve alt donanım için üretilmiş farlardı. Soket değişimi veya aparat olmadan birebir uyumlu şekilde takılıyordu. Şimdi getirmiyorlarmış. Servisten öğrendiğim kadarıyla biraz mavi tonlu kalıyormuş bahsettiğim farlar.

Faz19

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Birde yeri gelmişken makyajlı kasa elegance araçlardaki değişiklik sadece gözle görülenler değil. Araçların canbus sistemi yani merkezi elektronik sistemi ve bu sisteme bağlı beyinler de üst versiyon olarak değiştirilmiş tıpkı makyajsız ve makyajlı executive araçlardaki gibi

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Executive paket fc5 aracim var.Fakat bunlar led matrix far degil sanirim sadece led far diye biliyorum.

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2019-2020 model ise matrix far olması gerek matrix farda beyaz led far gibi görünüyor ama amacı farklı youtube tan araştırabilirsiniz

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Matrix led degil aractakiler led far. Matrix led karsidan gelen araci veya onunuzde giden araci algilayarak bazi led huzmelerini kapatarak goz almasini engeller. Otomatik uzun far yakar, hareketli nesnelerin oldugu kismi kapatir. Surekli degisken bir far sistemi. Bizimkiler sabit oyle bir olay yok. Soruya gelecek olursak led farin surucu karti ve sinyaller icin de mevcut olan direnc kullanimi gerekir. Tavsiyem mevcut farlariniza 4300k xenon veya bayide satilan bi-xenon far olacaktir. İlle de led far istiyorum derseniz yapilamayacak sey degil tabi ki soketlerde oynama yaparak baglanti yapilabilir

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Matrix led degil aractakiler led far. Matrix led karsidan gelen araci veya onunuzde giden araci algilayarak bazi led huzmelerini kapatarak goz almasini engeller. Otomatik uzun far yakar, hareketli nesnelerin oldugu kismi kapatir. Surekli degisken bir far sistemi. Bizimkiler sabit oyle bir olay yok. Soruya gelecek olursak led farin surucu karti ve sinyaller icin de mevcut olan direnc kullanimi gerekir. Tavsiyem mevcut farlariniza 4300k xenon veya bayide satilan bi-xenon far olacaktir. İlle de led far istiyorum derseniz yapilamayacak sey degil tabi ki soketlerde oynama yaparak baglanti yapilabilir

Hocam bende bizim araçlardaki led veya matrix led farların detaylı teknik özelliklerine ulaşamadım. Fakat kullanım kılavuzunda otomatik yanan, kapanan veya kısılan uzunlardan bahsediyor. Hafta içi Honda müşteri hizmetlerini bu konu için arayıp detaylı bilgi isteyeceğim
IMG_20200329_114714.jpgIMG_20200329_114705.jpgIMG_20200329_114655.jpg .

Aracınız
Civic FC5 2020
Hocam bende bizim araçlardaki led veya matrix led farların detaylı teknik özelliklerine ulaşamadım. Fakat kullanım kılavuzunda otomatik yanan, kapanan veya kısılan uzunlardan bahsediyor. Hafta içi Honda müşteri hizmetlerini bu konu için arayıp detaylı bilgi isteyeceğim
Ekli dosyayı görüntüle 257906Ekli dosyayı görüntüle 257907Ekli dosyayı görüntüle 257908 .

Bu otomatik uzun far olayı güzelmiş. Bizim makyajlı eco eleganceda var mı acaba ?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Ben gece cok surus yaptim boyle ozellik malesef bizde yok. Kitapcigin altinda da belirtmis tum modellerde bulunmuyor diye. Turkiyeye gelen araclarda yok malesef. Viraja duyarli bile degil bizim farlar. Matrix led olmasi daha luks olurdu :)

Geri