Honda Go Gizli Menü

dfa161b3a7aa7cde4ecc9aebc142396a.jpg

Teşekkür ederim kardeşim. Fakat elegans model aracima takılan multimedia çokta hoşuma gitmedi açıkçası. Üst modelde bulunan multimedia dan takılmamis
Resim yüklemeye çalışıyorum fakat onuda beceremedim. Yapabilirsem resmini paylaşacağım.
SM-A700F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:
Aracın gizli menüsüne hala daha ulaşan yok mu acaba. Excutelive heryerde var ama Honda go icin hicbir bilgi bulamadım

Aracınız
Civic FC5 2018
Arkadaslar gecen hafta elegance eco aldim. Henuz gelmedi ama Honda Go tipi ekran ve Navi ücretsiz olarak üzerinde var. Satis temsilcisi artik fabrikadan elegance modeller standart Honda Go ile çıkıyormuş.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aracın gizli menüsüne hala daha ulaşan yok mu acaba. Excutelive heryerde var ama Honda go icin hicbir bilgi bulamadım
Hocam hareket halinde video oynatabiliyormusunuz yada bir işlem yapılıyormu bende 3 gün oldu aracı alalı hiç bir bilgiye ulaşamadım honda go ile ilgili çok kaliteli bir cihaz değil hediye vermillersi zaten ama video hareket halinde oynatmıyor kablo kesme olayları felan var diyorlar ama exe için sanırım bu teyp ile ilgilide aynı işlem yapılıyormu biliyormusunuz şimdiden teşekkürler.

Geri