Civic FC5 HONDA GO NAVİGASYON TRAFİK BİLGİSİ HK.

Aracınız
Civic FC5 2019
Herkese merhaba,

2019 model eco elegance sahibiyim. Aracımda bulunan honda go navigasyon sistemine bir adres girdiğimde çoğu adresi bulamıyor, bulunanı da genellikle ana yol üzerinden ve uzun mesafeler ile tarif ediyor.(Bu kıyaslamayı hem araçtan hem de cep telefonu navigasyonundan açtığımdan yazıyorum.)

Acaba bunun için tavsiyesi olan veya sorunu düzeltme hakkında yönlendirme yapabilecek var mıdır?

SM-A720F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2018
Aynen öyle hocam go nun navigasyonu hiçbir işe yaramıyor. Ben aldığım günden beri 2-3 kere kullandım onun harici hep yandex navi

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben bu meseleyi ilginc sekilde cozdum herkese tavsiye ederim. Malum akilli tlf herkeste var tlf harita uygulamasinda gitmek istedigim yeri yaziyorum hemen yakinin uzunzca basinca kirmizi raptiye isareti atar ama bunu yaparken haritayi oldukca yakinlastirinki uzak bir yere isaret koymasin sonrasinda harita uygulamasinin arama motoru kismina ondalik sekilde Kuzey ve Dogu koordinatlarin veriyor ornegin. Google haritlarda su sekilde verir 43.380434 38.324324 birinci kuzey inci dogu degeridir o koordinatlari navigasyonun yeni rota koordinat gir bolumune yaziyorum bu sekilde uzun mesafeli yolculuklari tlf bagimililiktan kurtuluyorum.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Bende de aynı sorun var malesef. Güncelletim hala aynı. Tuhaf gelebilir ama en iyisi sanırım kullanmamak.
Bu bir seçenek tabi Fakat, şehiriçi trafiğinde telefondan kurtulmak için sorunu çözmek daha mantıklı geliyor. Trafikte telefonla uğraşmayı ve uğraşanları sevmediğimden ayrıca ceza ödememek için de sorunu çözmek gerekir.

Aracınız
Civic FC5 2019
Ben bu meseleyi ilginc sekilde cozdum herkese tavsiye ederim. Malum akilli tlf herkeste var tlf harita uygulamasinda gitmek istedigim yeri yaziyorum hemen yakinin uzunzca basinca kirmizi raptiye isareti atar ama bunu yaparken haritayi oldukca yakinlastirinki uzak bir yere isaret koymasin sonrasinda harita uygulamasinin arama motoru kismina ondalik sekilde Kuzey ve Dogu koordinatlarin veriyor ornegin. Google haritlarda su sekilde verir 43.380434 38.324324 birinci kuzey inci dogu degeridir o koordinatlari navigasyonun yeni rota koordinat gir bolumune yaziyorum bu sekilde uzun mesafeli yolculuklari tlf bagimililiktan kurtuluyorum.

Her seferinde de boyle uğraşmak epey mesai gerektirir..

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Ben o sorunu şöyle çözdüm diyebilirim, Navigasyon ekranında Home deyip Nereye diyorum. Sonra da oradan adres ilçesini, sokak mahalle adını hatta varsa kapı numarasını falan da yazıyorum ve nokta atış olarak gidiyorum. Açıkçası ben bu şekilde yaparak herhangi bir sorun yaşamadım ve memnunum ama derseniz ki peki kolayı varken neden bunla uğraşmak zorunda kalalım, işte ona verecek bir cevabım yok :) Dip Not: Benim araç Executive herhangi bir fark olur mu net olarak emin değilim :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Arkadaslar ayrica arac nevigasyonlariyla ilgili bi yanlis anlasilma war arac navigasyonlari acik adres uzerine calisir bu bir cok luks arac modellerinde de boyledir eger firma google haritalar, yandex vs gibi uygulamrinin linsansini almis ise ve aracta interner entegrasyonu var ise gideceginiz yeri direk yazarak gidebilirisn honda go yada diger modellerde ornegin cerrahpasa tip fakultesi yazarsaniz bulmassiniz ama buranin cadde mahalle sokak ve kapi numarsini girerseniz gideceginiz yeri bulabilirisiniz bu yuzden hersekilde tlf ve internete mahkum birakiyor bizi acik adresini yine interneti kullanarak bulabilirsiniz koordinat girmek en mantiklisi tabiki karar kullanicilarin.

Aracınız
Civic FC5 2019

Yönlendirmelerinden memnun munuz peki? Güncel mi yeni yollar.

Geri