Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

atakan

0
Fc5

Fc5

FC5 KAPORTA SORUNU
Arakadaşlar bende öart ayında aldım aracım ama geçen güne kadar dikkat etmemiştim söylediler baktı be bendede aynı sıkıntı var bende servisi aradım 100 tl karşılığında tamir edilecekmiş ama ben para vermem gerekeirse tüketici haklarına dava açacam özürlü araç satışından dolayı o davayı açarsamda iadesinide istiyecem

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
FC5 KAPORTA SORUNU
Arakadaşlar bende öart ayında aldım aracım ama geçen güne kadar dikkat etmemiştim söylediler baktı be bendede aynı sıkıntı var bende servisi aradım 100 tl karşılığında tamir edilecekmiş ama ben para vermem gerekeirse tüketici haklarına dava açacam özürlü araç satışından dolayı o davayı açarsamda iadesinide istiyecem

Açmış olduğunuz konuyu ana konu ile birleştirdim.

Ben de dolu hasarı vardı honda Mersin serviste onu yaptırırken servis 8 ocaktan sonra ücretsiz destekleme yapacaklarını belirtti.dolu ustası ben yaparım beklemene gerek yok dedi.bu arada honda civic ten daha güzeli civic hb miş

Bu arada arkadaşlar honda global ne yaparsa honda ye de onu yapar adamlar bu göçme olayını en fazla sattıkları Japonya ve abd de de görmezlikten geliyorsa bizde hiç bir şey yapmazlar arabanın keyfini çıkarın

Valla şu an kafam Allak bullak. 2018 model exulative almayı planlıyordum yorumları okudukça kafam iyice karıştı. 2018 i düzeltmişler diyorlar ancak bu kadar olumsuz reklamdan sonra aracın değeri iyice düşer. Ford focus titanyum mu coralla premium mu artık onu düşünelim. Bir de göcğk olayları 2017 nin hangi ayı üretiminde var. Söylenen eylül sonrası yok deniyor. Ne kadar doğru

Abi ford ne ya şirket aracı onu gectim toyota nedir donanımdan yoksun honda kraldir al bin hic biseyine takilma kasimin basinda aldim ben kirmizi rs çiçek gibi vallaha bin git sorun mu olcakmıs ver abi servise 6 yil garantili araba halletsinler yok c sutununda yalandan bi yerimi deforme oluyomus adamlar cozumunu bulmuslar bidahada olmayacak diye garanti veriyolar. Altindan hava gecen biseye bu kadar takilmayin ya binin keyfini cikarin her biseyi kafaya takacaksak boyel agzimizda dis sacimizda sac kalmaz. Diger araclari aliyorsaniz hayirli olsun honda aliyorsaniz dememe bile gerek yok keyifli surusler konfor ve donanim farkini hissedin.

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

3 ocak tarihinde aldım aracımı. 1000 km oldu şu an. Gayet de memnunum ben. Göçük sorunu falan da yok. O paraya o konfor yine honda alırdım ben. Bir önceki aracım da civic di. Araç da bayagi bir değişim olmuştu. Her gün binince daha iyi anlıyor insan. Arkadaşın da dediği gibi gayet de keyif arabasi olmuş.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bugün Ankara Bora'daydım. 2017 eylül ayından sonra güçlendirdiklerini, artık sıkıntının kalmadığını söylüyorlar. Ancak dediğim gibi bir kere adın çıkmaya görsün.

kayhanbozkus

0
Yönetici
Adinin cikmasi bence hic biseyi degistirmedi. Hala catir catir araba satiyor adamlar. Eylul ayinda 100.000e aldigim araba su anda 107.000 bandina yukseldi. Kullanicilarin cok fazla umursadigini dusunmuyorum. Evet kotu bir durum sacma bir hata ve kabul edilmeyisi zır aptallik ama bu durum bile hondanin satislarini etkiledigini dusunmuyorum.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri