Honda Kaporta Sorunu Çözüldüğü söyleniyor

Aracınız
eylülden sonra sorunun çözüldüğü söylendi demek...
eylülden öncekilerin sorunlu olduğunu kabul ediyorlar demek değil mi bu?
bize neden dış etken dış etken diye tutturdular.
2 arkadaşımı almaktan vazgeçirdim. bundan sonrakiler içinde aynı şekilde almamalarını söyleyeceğim.

Araçların ilk 1 yıl çıkanların da c sutunu zayıf ve göçük olanları var.olmayan da var ama benim anlamadığım olay da diğer markanın dsg sıkıntılı 450 tl işçilik ücreti alıp parçayı değiştiriyorlar neymiş iyi niyet garantisiymiş olay halloluyor. Onlarda kabortada göçük olsaydı nasılbi çözüm bulacaklardı aceba. Şimdi honda deseydiki aracınızı getirin hiçbir ücret almadan göçük olan yeri keselim değiştirelim. Kim kabul ederdi. Tamam göçük olan araçlar var fabrika hatası ama köpük sıkmaktan başka nasıl bi çözüm bulunur merak ediyorum. Ayrıca benim arabam 2017 model 30 ocak 2018 de aldım ve göçük yok göçük olan araçlarla c sutunu arasında çok fark var.c sutunu güçlendirilmiş köpüksüz olarak. Göçük hala düzelmedi diyenler honda heralde o kadarda salak değildir c sutununu güçlendirmeden hiçbir müdahale yapmadan satışa devam edecek kadar.

Aracınız
Merhaba arkadaşlar hayırlı cumalar. Benim gibi Honda seven ve yoluna Honda’yla devam etmek isteyen arkadaşları aydınlatmak adına konuyla ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Şubat ayında fb7 elegance aracımı iyi bir fiyata satıp servisin yönlendirmesiyle 2018 elegance aldım. Çok beğendiğim, istediğim hayalini kurduğum aracı sıfır olarak 14 şubatta teslim aldım.( ilk kez sıfır araç aldım mutluyum tabiiki) Göçük muhabbeti çok canımı sıktığı için erteliyordum fakat sıfır faiz+ servisin artık göçük işi çözüldü şikayet almadık olmuyor vb ifadeleri üzerine aldım. İlk başta her şey çok güzel, fb7 ye göre daha sessiz daha geniş daha konforlu vs. Mutluluğum bir ay sürdü 900 km yaptığım aracım c sütunundan göçmeye başladı. Bin bakımına gittiğimde Benimle birlikte bakıma gelen 3 araçta da aynı noktadan dalgalanma başlamıştı ve daha kötüsü sahiplerinin haberi yok! Şimdi şikayet az deniyor bence sebebi bu, yani çoğu göremiyor ama benim gibi titizseniz çok rahat farkedersiniz. Yazı yazıldı “onarın” yanıtı gelmiş onarılacak durumda olmadığı içim beklemedeyim. Şimdi sorun şu 90 bine ikinci elini alacağım aracı göçüksüz olsun diye 105e aldığıma mı yanayım, yaşadığım hayal kırıklığına mı, edeceğim zarara mı, elimdeki her geçen gün değeri artan 2015 ekstrası olan aracı çıkarttığıma mı, gittikçe psikolojimi sarsan kandırılmışlık ve aptal yerine koyuluşuma mı yanayım bilemiyorum.
Not: Amacım fc5i gömmek değil fakat bu acı tecrübemi saklamayı ve susmayı mertçe bulmuyorum (bu başlığı göremediğim için göçük yaptıranlar başlığına yazdım önce sonra buraya taşıdım affınıza sığınıyorum, acemilik işte..

2018 dizel Civic elegance 3 Nisan da Honda Bora Ankara dan aldım. Araç inanılmaz keyifli, motor çok güçlü ve ekonomik, orası burası görüyormuş ya AVM ye park ediyorsunuz öküzün biri gelip zaten kapını gocuruyor veya aptal bir yıkamacı elindeki pompaya aracı gocukluyor, 6 sene garantili bu kadar ekonomik konforlu dikkat çekici bir araç bu fiyata yok bin keyfine bak

Aracınız
Merhaba arkadaşlar hayırlı cumalar. Benim gibi Honda seven ve yoluna Honda’yla devam etmek isteyen arkadaşları aydınlatmak adına konuyla ilgili deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Şubat ayında fb7 elegance aracımı iyi bir fiyata satıp servisin yönlendirmesiyle 2018 elegance aldım. Çok beğendiğim, istediğim hayalini kurduğum aracı sıfır olarak 14 şubatta teslim aldım.( ilk kez sıfır araç aldım mutluyum tabiiki) Göçük muhabbeti çok canımı sıktığı için erteliyordum fakat sıfır faiz+ servisin artık göçük işi çözüldü şikayet almadık olmuyor vb ifadeleri üzerine aldım. İlk başta her şey çok güzel, fb7 ye göre daha sessiz daha geniş daha konforlu vs. Mutluluğum bir ay sürdü 900 km yaptığım aracım c sütunundan göçmeye başladı. Bin bakımına gittiğimde Benimle birlikte bakıma gelen 3 araçta da aynı noktadan dalgalanma başlamıştı ve daha kötüsü sahiplerinin haberi yok! Şimdi şikayet az deniyor bence sebebi bu, yani çoğu göremiyor ama benim gibi titizseniz çok rahat farkedersiniz. Yazı yazıldı “onarın” yanıtı gelmiş onarılacak durumda olmadığı içim beklemedeyim. Şimdi sorun şu 90 bine ikinci elini alacağım aracı göçüksüz olsun diye 105e aldığıma mı yanayım, yaşadığım hayal kırıklığına mı, edeceğim zarara mı, elimdeki her geçen gün değeri artan 2015 ekstrası olan aracı çıkarttığıma mı, gittikçe psikolojimi sarsan kandırılmışlık ve aptal yerine koyuluşuma mı yanayım bilemiyorum.
Not: Amacım fc5i gömmek değil fakat bu acı tecrübemi saklamayı ve susmayı mertçe bulmuyorum (bu başlığı göremediğim için göçük yaptıranlar başlığına yazdım önce sonra buraya taşıdım affınıza sığınıyorum, acemilik işte..
Hocam bütün araçlarda var. Benim 2015 de bile kendi kendine göçen yerler var. Ha 2015 daha sağlam kaporta olarak. Ben çok memnunum keşke biraz daha bekleseydiniz ama olmuş artık üzmeyin kendinizi. Enayilik falan değil hakkınızı arayın. Komple o parçaların değişmesi lazım bence. Ben biniciyim satıcı değilim değiştirseler hiç sorun etmem. Ama 2015 civicime 10 yıl daha binecem diye düşünüyorum.

Aracınız
Arkadaşlar, Ekim 2017 üretimi aracım, 2500 km de göçük başladı. Şimdi köpük onarımı yaptıranlar varmı aramızda, Yaptırıpta memnun olanlar, olmayanlar nedir ne değildir bir bizi aydınlatın. Ben aracımı seviyorum. Niyetim bağcı dövmek değil üzüm yemek. Gerçekten bu onarım göçükle ilgili sıkıntıları gideriyorsa yaptıracam ama tekrar etmek gibi bir hastalık varsa malesef dava açıcam.
Formda küpük işlemi için aracı teslim ettim diye yazan arkadaşlar vardı. Bir göre dönüş yapsınlarda aydınlanalım.

Aracınız
Civic FC5 2018
Kasımdan sonraki araçlar için güçlendirme yapıldığı söyleniyordu. Sizinki Ekim üretimiymiş . Geçmiş olsun

SM-G950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar, Ekim 2017 üretimi aracım, 2500 km de göçük başladı. Şimdi köpük onarımı yaptıranlar varmı aramızda, Yaptırıpta memnun olanlar, olmayanlar nedir ne değildir bir bizi aydınlatın. Ben aracımı seviyorum. Niyetim bağcı dövmek değil üzüm yemek. Gerçekten bu onarım göçükle ilgili sıkıntıları gideriyorsa yaptıracam ama tekrar etmek gibi bir hastalık varsa malesef dava açıcam.
Formda küpük işlemi için aracı teslim ettim diye yazan arkadaşlar vardı. Bir göre dönüş yapsınlarda aydınlanalım.

https://www.civictr.com/showthread....ilgili-yaptığınız-işlemler-ve-son-durum/page4

Aracınız
[MENTION=1008]bykaos89[/MENTION] güçlendirme yapılan yer de bana göre yetersiz. Göçük desteğin bittiği yerden başlıyor bu kez (benim ve gördüğüm diğer araçlarda öyleydi)

Oguz6

0
Aracınız
Uğur rica etsem o çöken kısmın fotosunu atabilirmisin benim aracim da 2018 en azından direk o bölgeyi kontrol ederim zaman zaman

Geri