Honda Marka Yağ -yetkili servisin koyduğu.

vss

0
Aracınız
Bu yağ her yetkili serviste vardır.Fakat öncelikli olarak anlaşma yapılan markanın yağı kullanılır.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu yağ her yetkili serviste vardır.Fakat öncelikli olarak anlaşma yapılan markanın yağı kullanılır.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Yedek parça departmanında camlı raflarda güzel görünmesi için bulunduruyor olabilirler. ?

"VTEC" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

ANGANS

0
Aracınız
[MENTION=4998]ceya023[/MENTION] Bu konuda ileri derece takıntı yaptığım için geceler boyu araştırdım. Her servisi aradım tek tek sordum. Her bayi anlaşmalı olduğu markanın yağını koyuyor. Farklı şehirlerdekini bile aradım sırf bilgi almak için. Shell, petrol ofisi vs. vs. salak saçma 5-30 falan bile koyuyorlar.

Yağların kimyasal dereceleri değerlerini bir gün oturdum yabancı sitelerden tek tek çevirip araştırdım.

Bana en kalitelisi motul 0w-20 geldi. Bende dışarıdan pahalıya aldım ondan koydum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR bu fotoyu internettenmi buldun? Yoksa bizzat sen mi çektin?Adana da geçen yıl yetkili servis (TEKBAŞ Otomotiv) Mobil kullanıyordu. Özellikle aradım ve sordum.
Bu yağı Türkiye de kullanan yetkili servis olduğunu düşünmüyorum...

Resimleri nette buldum, 2013 yılında aracın ilk bakımında servisin Honda 0w20 yağ kullandığını gözümle görmüştüm, araç yeni olduğu için ilk etapta Honda marka yağ kullanıp sonrasında kafaya göre takılmaya başladılar galiba :)

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Resimleri nette buldum, 2013 yılında aracın ilk bakımında servisin Honda 0w20 yağ kullandığını gözümle görmüştüm, araç yeni olduğu için ilk etapta Honda marka yağ kullanıp sonrasında kafaya göre takılmaya başladılar galiba :)
İlk bakım orjinal, sonra kafaya göre demek ki ???

Aracınız
Arkadaşımda geçen yaptırırken yanında durmustu elazıg servisinde honda marka yag kutusunu görmüş fakat incelememiş. Dolumu nerede yapılmış bilmiyoruz yakında servise gidecek olursa bizi aydınlatır.

Servisler honda marka 0w20 yağ kullanıyorlar bizim ülkemizde bu yağ honda adına po tarafından üretiliyor
servisten aldığım bilgi bu şekilde

Aracınız
Servisler honda marka 0w20 yağ kullanıyorlar bizim ülkemizde bu yağ honda adına po tarafından üretiliyor
servisten aldığım bilgi bu şekilde

Yani göz göre göre kazıklanıyoruz ozaman bu dogru ise 75tl lik yagı bize Honda marka diye 160tl ye sattıkları gibi sıradan hatta piyasadaki en kötü yağı koyuyorlar öyle ise...yazıklar olsun bundan emin olunca Honda ya şikayet yazacağım bu kadar mı değersiz ürettikleri arabalar. Ayrıca diğer servislerde de mobil yag koyuyoruz diyen servisinde başında beklemek lazım görmek lazım biri 220tl biri 80tl ama ben servisin kestiği faturalarda henüz 180tl üstü 0w20 yag fiyatı görmedim servis ucuza mobil yag veriyor olmalı ozaman.

Aracınız
Po 0w20 yagın varili 2950TL varın siz düşünün 4lt 60tl ye geliyor. Honda inşallah bu kazığı bize atmıyordur. Voswagen servisleri castrol Edge kullanırken honda po kullanıyorsa yazık.

Geri