Honda Marka Yağ -yetkili servisin koyduğu.

arkadaslar servis hangi firma ile anlastiysa o yagi koyuyor, kesin bilgidir. her gittigimde farkli markalarin yag ficilarini goruyorum:)
son 4 bakimda eneos 0-20w alip serviste bu yagi koymalarini istedim.
cok da memnunum.

Aracınız
arkadaslar servis hangi firma ile anlastiysa o yagi koyuyor, kesin bilgidir. her gittigimde farkli markalarin yag ficilarini goruyorum:)
son 4 bakimda eneos 0-20w alip serviste bu yagi koymalarini istedim.
cok da memnunum.

Bundan sonra zaten Honda ya yağ konusunda güvenim kalmadı bende YAĞI ALIP gidecem. Araba için en önemli şey yağ.. Yalnız güncel bidonuda ilk fırsatta gidip görücem honda markalı yağı üretimini v.s.

Aracınız
Aracınız
Po 0w20 yagın varili 2950TL varın siz düşünün 4lt 60tl ye geliyor. Honda inşallah bu kazığı bize atmıyordur. Voswagen servisleri castrol Edge kullanırken honda po kullanıyorsa yazık.
[MENTION=4998]ceya023[/MENTION] varil fiyatı ile lt fiyatı arasında fark olur. n11,gittigidiyor vs.. gibi internet siteleri piyasaya göre daha uygun piyasada benim çalıştığım firmada po 0w20 120 yada 130 tl +KDV idi. Ben eneos 0w20 aldım ama☺

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
[MENTION=4998]ceya023[/MENTION] varil fiyatı ile lt fiyatı arasında fark olur. n11,gittigidiyor vs.. gibi internet siteleri piyasaya göre daha uygun piyasada benim çalıştığım firmada po 0w20 120 yada 130 tl +KDV idi. Ben eneos 0w20 aldım ama☺

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam n11 de 77tl 4lt PO 0w20 yag. Varil fiyatıda malum servisler genelde varil alır.

Aracınız
Servise gittim Honda bize yağ gönderiyor ne gönderiyorsa onu koyuyoruz biz markasını bilmiyoruz diye bir açıklama yaptı. Ben iyice kurdaştırdım varilleri göreyim dedim gösteremediler kendim servisin içinde bir tur attım ve bir sürü PO varili gördüm iç odalar doluydu. Ve artık kesinlikle şunu diye bilirim Servislerde yağın kapalı kutusunu görmeden yağ koydurmayın. Benim Aracıma PO yağ koydular çünkü. Biraz kızınca da honda nın motoruna zaten bişey olmaz yagın önemi yok gidin tüm honda servislerine bi tane motor söken var mı sorun falan gibi şeyler söyledi tekniker neyse biraz tepkili ayrıldım servisten. Bundan sonra kendi yağımı kendim alacam ve yag degişiminde başında duracağım yazık gerçekten..

Arkadaslar servisler bunu soylemekten imtina etmiyor ki sor ne yag kullaniyorsu diye adamlar petrol ofisi diye soyluyor ornek honda bora

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

60 lik yag 10 tl yag 15 polen 20 hava filitresi 10tl tupun filitresi toplam 115 senden alsin 750 ucdefa bijon kirsin araba gotur bu ne de sizin hataniz desin vatandas keriz ya yer se

GT-I9500 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri