Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaşlar,

Servislerden filo mantığı ile indirim almaya çalışacağız, servisler ile pazarlık edebilmek için araç potansiyeli hakkında bilgi sahibi olmamız gerekiyor. Yetkili servis hizmeti almayı planlayan arkadaşlardan ricamız aşağıda linkte yer alan formu doldurmaları. İlk aşamada Ankara İstanbul ve İzmir servisleri ile görüşmeyi planlıyoruz, bu şehirlere yakın diğer şehirlerden de katılım sağlamak isteyen arkadaşlar forma lütfen şehirlerini ve servis almayı planladıkları şehirlerini belirtsinler.

2018 Civic eco aracım var geçen hafta 20 bin bakım için 1190 TL ödedim Ankara bora da. Yazık günah

Aracınız
Civic FC5 2016
merhaba arkadaşlar dün 2016 fc5 aldım lpg yok en kısa zamanda taktırmayı düşünüyorum ancak araç şuan 18300 kmde bakımları 1 bin ve 10 binde yapıldı demişti satan arkadaş ama bakım kiyapcığında hiç bir şey yazmıyor hemen bakım yaptırmam gerekli kendi servisinde çok yüksek ve bulunduğum şehirde yok acaba özel serviste yaptırsam sorun olurmu

Aracınız
Civic FD6 2008
merhaba arkadaşlar dün 2016 fc5 aldım lpg yok en kısa zamanda taktırmayı düşünüyorum ancak araç şuan 18300 kmde bakımları 1 bin ve 10 binde yapıldı demişti satan arkadaş ama bakım kiyapcığında hiç bir şey yazmıyor hemen bakım yaptırmam gerekli kendi servisinde çok yüksek ve bulunduğum şehirde yok acaba özel serviste yaptırsam sorun olurmu
Muhtemelen garantisini bitmiştir. Onun için bence dışarda yaptırın. 40bin km olmamış ama cvt şanzıman yağı 40 Bin km yada 2 yılda bir değişim öneriliyor. Sizin araba 3 yıl olmuş. Şanzıman yağı değişmesi lazım. Orijinal olsun derseniz sadece şanzıman yağ değişimini yetkili serviste yaptırın.

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

AliDuran18

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2018
Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız olsun eger bakım kitapçığı dediğiniz hondanin verdiği garanti belgesiyse oraya herzaman islenmiyor sisteme işleniyor ben bin ve 10 bin bakiminda soyledim kitapcigada işlettim kaşeli imzalı eger garantisi devam ediyorsa ve sizde devam ettirmek istiyorsanız servisi arayip bilgi alabilirsiniz ilk bakımlarının hangi serviste ne zaman yapıldığı hakkında bilgi sahibi olursunuz eger garantiyi bozdurmaya kararlıysanız özel serviste fiyatlar daha uygun tabi karar size kalmış

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Muhtemelen garantisini bitmiştir. Onun için bence dışarda yaptırın. 40bin km olmamış ama cvt şanzıman yağı 40 Bin km yada 2 yılda bir değişim öneriliyor. Sizin araba 3 yıl olmuş. Şanzıman yağı değişmesi lazım. Orijinal olsun derseniz sadece şanzıman yağ değişimini yetkili serviste yaptırın.

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

garantisi devam ediyor 2016 model 6 yıl garanti olması lazım ve araç 2016 10. ay çıkışlı 18400 km de o zaman servise yaptırayım bakımı ama 1-2bin km yaptıramam sanırım bir sıkıntı olurmu

Aracınız
Civic FC5 2016
çık
Öncelikle hayırlı olsun kazasız belasız olsun eger bakım kitapçığı dediğiniz hondanin verdiği garanti belgesiyse oraya herzaman islenmiyor sisteme işleniyor ben bin ve 10 bin bakiminda soyledim kitapcigada işlettim kaşeli imzalı eger garantisi devam ediyorsa ve sizde devam ettirmek istiyorsanız servisi arayip bilgi alabilirsiniz ilk bakımlarının hangi serviste ne zaman yapıldığı hakkında bilgi sahibi olursunuz eger garantiyi bozdurmaya kararlıysanız özel serviste fiyatlar daha uygun tabi karar size kalmış

SM-G960F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
[/QUOTE
çok teşekkür ederim o zaman ben servisi bir arayım sorayım yapılmışmı ve ne zaman yapılmış diye yarin lpg taktıracam dışardan o zaman yine garanti dışı kalmazmı motor peki

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri