Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Valla benim bakım da geldi:) indirim olmazsa dışarda yaptırcam bu kez garantiyi bozmuş olacaz sonra indirim yapılınca üzüleceğim garantiyi bozduğuma:)

Hb sport ilk bakim 1580 tl. Masallah honda diyorki araci sat bidaha honda alma. 2 sene dolmadan arac 2017 model diye sanziman yagi degisti. Degismezse garanti bozulur cvt ariza yaparsa 69bin fiyati var dendi bu nasil sacmakik 18 senelik hasta hondaciyim ama 2 gundur nefret etmemek icin cozum ariyorum...

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
@ugurozer

Servislerin bu tutumları orta-uzun vadede gerçekten kendilerine büyük zarar vermekte ama farkında değiller. Bizim de bu tutuma sahip servislere boyun eğmememiz lazım ancak ekonomik şartlar ve risk faktörlerini göz önünde bulundurarak maalesef tongaya geliyoruz. Durum üzücü ve bir o kadar da vahim. Müşteri memnuniyeti vs. yerlerde zaten yıllardır.

Aracınız
Civic FC5 2020
arkadaşlar noldu bu indirim işi ? aracım 6 bin km oldu bile. 10 bin bakımı gelmeden şu servisin vereceği cevabı merak ediyorum

VaiN

Özel Üye
Ad Soyad
Uğur Şenyavaş
Aracınız
Diğer Markalar
Ben de garanti suresince ya da araci satana kadar yetkili serviste bakim yaptirmayi dusunuyorum. Formu doldurdum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@firatozerpalet Gönderildi mesajı gelmiyor yükleme esnasında hataya düşmediyse gelmiştir.

Arkadaşlar bu hafta vakit bulabilirsem servisler ile görüşmeye başlayacağım.
İzmir de servis ile görüştüm son durum işçilikte %15 parçada %10 indirim yapabilecekleri yönünde.

Aracınız
Civic FC5 2019
@firatozerpalet Gönderildi mesajı gelmiyor yükleme esnasında hataya düşmediyse gelmiştir.

İzmir de servis ile görüştüm son durum işçilikte %15 parçada %10 indirim yapabilecekleri yönünde.
Malatya veya Urfa için de el atsanız Doğu'da çıkarma olur servislere...

Mi MIX 2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

cag

0
Aracınız
Civic FK7 HB 2018

İzmir takipteyim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri