Honda servis indirimi hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Aracınız
Civic FB7 2016
Sağolun şanzıman yağını bakımda serviste değiştirdim. Dışarda sıkıntı olabiliyormuş evet.

Aracınız
18 Haziran'da yazmıştım Ankara için, acaba konuşma fırsatiniz oldu mu? Anakradan pek çok üye vardır diye tahmin ediyorum güzel bir haber bekleyen

Aracınız
Civic FD6 2008
Formu ankara ikametli kaç arkadas doldurdu?
Kardeş Ankara İstanbul farketmez. Millet sadece garanti devam etsin diye gittiği için, servisler indirime yanaşmıyor.2013 model öncesi hondalar bakım ücreti için 600 TL fiyat veren aynı servisler FC 5 ler için 1200 TL fiyat çekiyor. Bu da demek oluyor ki garanti kapsamı adı altında 600 TL fazla alıyorlar

Redmi S2 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2020
aç gözlü servisler yüzünden garanti maranti umrumda olmayacak en sonunda.

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bizim servislere pahalı diyoruzda WV grubuda 2200 tl lerde servis fiyatları çıkartıyorlar.

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
Bizim servislere pahalı diyoruzda WV grubuda 2200 tl lerde servis fiyatları çıkartıyorlar.
Dsg li her araç sahibi o parayı vermek zorunda. Malum...
Peki bizim kronik sorunumuz ne? Garanti kapsamında tutarlar mı şanzıman arızalansa? Ben garanti kapsamına baktığımda aşınan hiç bir parçaya garanti verilmediğini farketmiştim. Motor bloğuna mı garanti veriyor honda anlamadım.

Kaç kişi garanti kapsamında bir şeyden faydalandı yazabilirlerse güzel olur. Ben denk gelmedim pek kaporta hariç . C sütünü düzeltmesine para istiyorlar, kaput dalgalanmasına bir şeyler yapıyorlar evet. Şanzıman arızalansa garanti kapsamında değişirler mi kesin? Bilmediğimden soruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri