Honda Tekbaş Yağ Değişimi Hk.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Türkiyedeki en iyi Honda servisi Ankara Honda Bora bence. Hem ustaları çok iyi, (10-15-20 yıllık devam eden neredeyse burda emekliliği gelmiş ustaları var) hem de müşteri memnuniyeti en üst düzeyde. 20 yıllık Hondacıyım ben de. Onlarca kez gittim oraya bir kez bile memnuniyetsizlik yaşamadım. Servis işim olursa, İstanbulda yaşadığım halde bile Ankara seyahatlerimde oraya denk getirmeye çalışıyorum genelde. Hele bir Çorumlu Cengiz usta var orda, usta değil Honda Profesörü adam, arabaya baktım mı direk MR ını çekiyor. 4 4 lük usta... Son derece de bilgili, kültürlü, efendi ve yardımsever birisi. Allah gönlüne göre versin.

Aracınız
Civic FB7 2016
Herkese değerli yorumlarınız için teşekkür ederim. Servis tecrübem daha önce çok olmadığı için yağı götürmek ya da izlemek gibi bir fikir aklıma gelmedi. Bu da ders oldu. Adana'da bir arkadaşın da söylediği gibi sadece hava ve polen filtresini gösteriyorlar. Servisle bu saatten sonra bu işi çözebileceğimi düşünmüyorum, en son baya atıştık karşıdaki kişi ile ve 30-40 lira daha ucuz olduğu için değer mi dediğimde "burası honda tekbaş burada öyle şeyler olmaz, istediğiniz mahkemeye gidin" denildi, yani söz bitti, bir arkadaşın da belirttiği gibi kılavuzda da yazdığından sadece hondadışı olmasından tutabilirim. Ben tüm telefon görüşmelerini kaydediyorum, orada da 0w20 kullanacaklarını söylediler ama hukuken sanırım izin almadığım için oradan yüreyemem.

Şuanda yorumları da okuduğumda en mantıklı seçenek honda tr ile görüşmek sanırım, onlara da durumu izah edeceğim. İmkanım olursa da yağdan örnek alıp, hangisi olduğu tespit ettireceğim. Sonuçta kesinlikle biz 0w20 koyduk, kağıtta maddi hata var diyorlar. Elimin güçlü olması için sanırım bunu yapmam gerekir. Ama şu varki Adana'daki arkadaşlar özellikle temkinli olsun, bakım sonrasıda verilen kağıdı zarftan çıkarıp inceleyin. Bu arada konuyu teknik olarak bilen arkadaşlar, velev ki 10 bin km 10w40 kullanıldı araçta, bir sonraki bakımda 0w20'ye geçmek daha mı kötü olur sizce? 5w30 ile mi devam etmek uygun olur?
Honda tr'ye burada yaşadığım sorunu ilettim. Bugün de Honda Tekbaş servis müdürü aradı, konuyu düzeltmek adına istediğiniz zaman gelip yeniden yağ değişimi yapacaklarını belirtti. En kısa sürede gidip, değişim yaptıracağım. Herkese tekrar teşekkür ederim.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Honda tr'ye burada yaşadığım sorunu ilettim. Bugün de Honda Tekbaş servis müdürü aradı, konuyu düzeltmek adına istediğiniz zaman gelip yeniden yağ değişimi yapacaklarını belirtti. En kısa sürede gidip, değişim yaptıracağım. Herkese tekrar teşekkür ederim.
Kapalı kutunun gözünüzün önünde açılıp aracınıza konulmasına dikkat edin. Değiştirdik derler ama aynı yağ ile geri gönderirler. Hiç bir şekilde de anlayamazsınız.

Aracınız
Kapalı kutunun gözünüzün önünde açılıp aracınıza konulmasına dikkat edin. Değiştirdik derler ama aynı yağ ile geri gönderirler. Hiç bir şekilde de anlayamazsınız.
Seçkin Hocam kapalı kutu yok sanırım. Şimdi otomatik tabanca sistemiyle hangi araç, kampanya olursa olsun hep bu sistemi kullanıyorlar diye biliyorum. Çünkü kendim en son bakıma gördüm ve bagajda durması misali 1 lt 0w/20 istedim, beraber yedek parçaya girdik ve gözümle gördüm 1 lt değil 4lt bile yoktu. Abi sana dedim varil şekli pompayla konuyo dedi eleman. Ama hepsi aynı mı tam bilmiyorum bende.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Seçkin Hocam kapalı kutu yok sanırım. Şimdi otomatik tabanca sistemiyle hangi araç, kampanya olursa olsun hep bu sistemi kullanıyorlar diye biliyorum. Çünkü kendim en son bakıma gördüm ve bagajda durması misali 1 lt 0w/20 istedim, beraber yedek parçaya girdik ve gözümle gördüm 1 lt değil 4lt bile yoktu. Abi sana dedim varil şekli pompayla konuyo dedi eleman. Ama hepsi aynı mı tam bilmiyorum bende.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Adana Tekbaş için söylüyorum, geçen ay Fc5 için 10.000 bakımına girdim kapalı kutu yağ konuldu. Diğer servisleri bilemem tabiki. Konulan yağı ekliyorum ;
IMG_20201113_091719.jpg

Aracınız
Civic FB7 2016
Geri