Honda TR kampanya

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
check up gibi götürüp ücretsiz neresinde ne var baktırabiliyor muyuz?

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Fd6 icin arka fren balatasi 750 tl kampanya ile
Fiyat çok yüksek. Bunun yerine servisteki balata fiyatına, özel serviste TRW disk ve balata değişimi yapılabilir. Fiyat ayniya gelir. :) Ben motor kulağı, şanzıman yağı şanzıman filtresi değişimi ve periyodik bakıma gireceğim. Fakat motor yağı 10w40 kullanıyorlar. Ben 5w30 kullanmak istiyorum. onu nasıl yapacağız ?

Aracınız
Fiyat çok yüksek. Bunun yerine servisteki balata fiyatına, özel serviste TRW disk ve balata değişimi yapılabilir. Fiyat ayniya gelir. :) Ben motor kulağı, şanzıman yağı şanzıman filtresi değişimi ve periyodik bakıma gireceğim. Fakat motor yağı 10w40 kullanıyorlar. Ben 5w30 kullanmak istiyorum. onu nasıl yapacağız
Periyodik bakım dışındakileri ben de yaptıracağım. Motor yağını ve filtre setini internetten almıştım. Bir de servisten orjinal gergi kayışı alacağım. Fren balatasında hiç biri orjinali tutmuyor ama 3 kere değiştirdim hepsinde ses yaptı. Sese alışmaya çalışıyorum ama olmuyor. Ayağını frenden çekerken gelen o gacırdıma... Üstündeki balata bitene kadar sabredip ben bu sefer orjinali ile değiştireceğim. Yaklaşık 90.000 km gitmişti orjinaller. Hesap yapınca da aynı hesaba gelebilir hatta.

Redmi Note 9S cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Periyodik bakım dışındakileri ben de yaptıracağım. Motor yağını ve filtre setini internetten almıştım. Bir de servisten orjinal gergi kayışı alacağım. Fren balatasında hiç biri orjinali tutmuyor ama 3 kere değiştirdim hepsinde ses yaptı. Sese alışmaya çalışıyorum ama olmuyor. Ayağını frenden çekerken gelen o gacırdıma... Üstündeki balata bitene kadar sabredip ben bu sefer orjinali ile değiştireceğim. Yaklaşık 90.000 km gitmişti orjinaller. Hesap yapınca da aynı hesaba gelebilir hatta.

Gergi kayışı için fiyat aldınız mı. Gergi rulmanina da baktırmakta fayda var.

Ad Soyad
Mustafa
Aracınız
Civic FB7 2013

Balata konusunda ben de size katılıyorum. 2 farklı marka denedim ama o illet gacırtı sesi hepsinde var, ışıklarda filan durduğumda sanki millet bana bakıyormuş gibi hissediyorum :D Ön-arka 1500 TL'yi geçer galiba :(

Aracınız
Gergi kayışı için fiyat aldınız mı. Gergi rulmanina da baktırmakta fayda var.
Şuan şehir dışındayım bir hafta sonra inşallah arayıp hem fiyat hem randevu alacağım. Damla hondadan. O zaman buraya yazarım inşallah detaylı fiyatlandırmayı. Gergi rulman takımını Hamid hocamın paylaştığı, aloparca.com dan ina marka aldım.

Aracınız
Balata konusunda ben de size katılıyorum. 2 farklı marka denedim ama o illet gacırtı sesi hepsinde var, ışıklarda filan durduğumda sanki millet bana bakıyormuş gibi hissediyorum :D Ön-arka 1500 TL'yi geçer galiba :(
Ben gözden çıkardım hocam. Bu sene değil de seneye değiştireceğim inşallah. Bu sene şu şanzıman yağı ve filtresi, motor kulağı filan aradan çıksın.

Geri