Honda TR kampanya

Istanbul Ayışığı yetkiliden şanzıman yağı için fiyat aldım. 3 litre yağ sadece satışı için 1100 küsür, serviste değişim için yağ ve işçilik dahil 890 TL fiyat verdiler.
Aşağıdaki linkten şanzıman yağı alan var mı acaba ? Orjinalliğine güvenebilir miyiz ? Ayrıca kutusu servistekilerden farklı. Amerika versiyonu olduğunu ve oradan ithal ettiklerini, içerik olarak bire bir aynı olduğunu bildiriyorlar.

iPad cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
İki sene önce 390tl ye değiştiriyorlardı şimdi 890 TL olmuş enflasyona bakar mısınız…
Ayrıca kampanya kapsamında işlem yaptıranlar fiyat yazarlarsa iyi olur. Mesela motor kulağı değişimi buji değişimi sibop ayarı gibi…

Aracınız
Civic FC5 2020
İki sene önce 390tl ye değiştiriyorlardı şimdi 890 TL olmuş enflasyona bakar mısınız…
Ayrıca kampanya kapsamında işlem yaptıranlar fiyat yazarlarsa iyi olur. Mesela motor kulağı değişimi buji değişimi sibop ayarı gibi…
Kampanya önceside 890 TL idi

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Ben 10 eylülde kampanyalı bakımı 1090 TL ye yaptırdım. Buna LPG bakımı da dahil ama paketten herhangi bir şeyi çıkarmayı kabul etmediler. Servisle tartışma yaşadığımız basit kağıt polen filtresine 213 TL yazmışlardı ve listeden çıkarmıyorlardı. Şanzıman yağı ve filtresininde kampanya yoktu ve yağ için 600 TL, filtre için 400 TL ödedim. Bu aralar yapılan kampanyalar daha avantajlı gibi.

Aracınız
Civic FC5 2020
Arkadaşlar mutlaka flitrelere bakın eski kasalara OEM flitre kullanıyorlar orjinal değil yani yeni kasalara ise orijinal filtre kullanıyorlar

bLind

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2013
Arkadaşlar mutlaka flitrelere bakın eski kasalara OEM flitre kullanıyorlar orjinal değil yani yeni kasalara ise orijinal filtre kullanıyorlar

OEM (Original Equipment Manufacturer) orijinal olmuyor mu zaten ? Yan sanayi alternatif marka ürünler mi demek istediniz ?

Geri