Honda'nın orjinal filtreleri arasında bile kalite farkı mı var?

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
FB7 için bio filtre var (FP2358), antibakteriyel ve antifungal etkili ben kullanıyorum. Diğer modeller için bakmadım. Dışardan gelen koku konusunda şu ana kadar orijinal polen filtresi de dahil %100 başarılı bir filtre görmedim. Mann ' ın karbonlu filtresini bir kaç kez kullandım, bio filtresini de şu an kullanıyorum. Bio filtre özellikle alerji sorunu olanlar için iyi ama antialerjen katmanı eklemek için sanırım karbon katmandan biraz yemişler. Bu nedenle koku konusunda karbon filtre bio ya göre daha iyi gibi geldi bana.
Bende bir sonraki değişim için bioaktif filtre düşünüyordum ancak karbon filtre koku konusunda daha iyi ise onunla devam etmem daha doğru gibi görünüyor.

Aracınız
Civic FB7 2015
Ben öyle hissettim ama çok kesin bir şey de diyemem. Bir kez Gold marka karbonlu filtre kullanmıştım, kokuyu en iyi süzen o olmuştu ancak havayı da zor geçiriyordu biraz. Fiyatı da uygun bir filtreydi, kalitesi fena değildi, ancak sonra sanırım kaliteyi de düşürdüler.
Bende bir sonraki değişim için bioaktif filtre düşünüyordum ancak karbon filtre koku konusunda daha iyi ise onunla devam etmem daha doğru gibi görünüyor.

Aracınız
Civic ES7 2002
Ben öyle hissettim ama çok kesin bir şey de diyemem. Bir kez Gold marka karbonlu filtre kullanmıştım, kokuyu en iyi süzen o olmuştu ancak havayı da zor geçiriyordu biraz. Fiyatı da uygun bir filtreydi, kalitesi fena değildi, ancak sonra sanırım kaliteyi de düşürdüler.
Ben şu an gold kullanıyorum hiç memnun değilim. Nasip olursa mann ı deneyeceğim.

Aracınız
Civic FC5 2016
2016 CİVİC FC5 BENZİNLİ araç için hangi yağ filtresini almalıyım? Piyasada çok fazla ürün ve değişik fiyatlar mevcut, en son yağ filtresi alan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

İsmail Beşiroğlu

Super Moderator
Yönetici
Ad Soyad
İsmail Beşiroğlu
Aracınız
Civic FB7 2016
2016 CİVİC FC5 BENZİNLİ araç için hangi yağ filtresini almalıyım? Piyasada çok fazla ürün ve değişik fiyatlar mevcut, en son yağ filtresi alan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?
Mann w610/6 yağ filtresini alabilirsiniz. Aracı 1.5l turbo benzin farzettim.

Ad Soyad
Arif SERÇEOĞLU
Aracınız
Civic ES7 2004
Filtremarketim.com dan alabilirsiniz arkadaşlar. Mann ve filtron markalarını satıyorlar. Biri pahalı biri ucuz maddi imkanlarınıza göre alışveriş yapabilirsiniz. Orjinal ve kalitelidir..

EVR-L29 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ywzckr

0

Hocam bende mann ın alerjik filtresi 9000km den sonra çok hafif koku aldı içeriye o ana kadar tık yoktu. Ama ben köye gidince yazın 1 ay patoz çalışıyor çevremde, heryerden toz yağdığını düşünün o şekilde. 1 yıl 9000 2 yaz köye dayandı karbon katmanı, temizledim geri taktım, bakımda yenisiyle değiştiricem hanım(alerjik astımı var) hondanın orjinalinde arabada öksürüp duruyodu bu filtrede klima açsana diye kendi diyordu havayı gerçekten daha güzel hale getiriyor.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri