Hondata performans

Forma yeni üye olduğum için bazı cevaplarım biraz geç kalmış oldu.
Aracım honda hb 2017 model s.booster da var hondata da var,son sürat iptali de var .
1-s. Booster düşük hızlarda pedalın daha çabuk tepki vermesini sağlıyor.
Bende çoğu zaman kapalı. Bazen çok hızlı gidilmeyen ama 70-80 kmh yi geçmeyen trafiklerde açıyorum. Onun dışında aracın gücüne ya da yüksek hızlarda daha çabuk hızlanmasına faydası yok
2- 244 kms ye çıktım. Yol olsa daha da çıkardım.
3- Hondata sadece güç arttırmaktan ziyade ara hızlanmalar,pedal tepkileri gibi özellikleri de daha iyi yapıyor.
Araba bambaşka bir hal aldı.
Yaptırın ya da yaptırmayın diyemem ama büyük keyif.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

1a2ac7830dc2b66fbe79cf4d294ff2b4.jpg

Bu da aracımda çektiğim resim. Artık yorum sizin

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=10329]Duman efendi[/MENTION] Paylaşım için teşekkürler, video da bekleriz :)

Goksun

0
Aracınız
aracın alt devirleri çok ölü ve pedal tepkimesi aşırı geç gazı köklüyorsun 1sn sonra geliyor tam güç

emr@h

0
Forma yeni üye olduğum için bazı cevaplarım biraz geç kalmış oldu.
Aracım honda hb 2017 model s.booster da var hondata da var,son sürat iptali de var .
1-s. Booster düşük hızlarda pedalın daha çabuk tepki vermesini sağlıyor.
Bende çoğu zaman kapalı. Bazen çok hızlı gidilmeyen ama 70-80 kmh yi geçmeyen trafiklerde açıyorum. Onun dışında aracın gücüne ya da yüksek hızlarda daha çabuk hızlanmasına faydası yok
2- 244 kms ye çıktım. Yol olsa daha da çıkardım.
3- Hondata sadece güç arttırmaktan ziyade ara hızlanmalar,pedal tepkileri gibi özellikleri de daha iyi yapıyor.
Araba bambaşka bir hal aldı.
Yaptırın ya da yaptırmayın diyemem ama büyük keyif.

SM-N950F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben de civic hb kullanacısıyım bu uygulamalar yapılırken aracın beyni sökülüyor mu bide fiyat olarak ne kadar tutuyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

almadan önce aracın kronik problemi varmı diye bayideki arkadaşlarla samimi bir sohbet yapmıştık.Tek bir araç geldiğini servise onunda turbo sorunu olduğunu ve yazılım attıktan sonra olduğu gibi bir sohbet geçmişti.Citroen c2 de yazılım volvo c30 da yazılım vardı.rolanti titremeleri ve gaza yuklenmelerde sağlıksız devirlenmeler ve egzozdan gelen yoğun dizel kokusu aklımda kalanlar.şu an çok daha sağlıklı uygulanıyordur ama yinede garanti kapsamındaki bir araç için bana yazılım tehlikeli ve aracı yoran bir müdahale gibi geliyor.207 de limitör varsa bu bir şeylerin sınırı demek oluyor.

Geri