İç kapı kolları kaplama

Byplt

0
Merhaba bende bu olay için bursa inall ara başvurdum bir sürü bahane sundular yok aracın bakımlarını eksiksiz orda yaptırmam gerekiyormuş böyle birşey varmi

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Önceden çok kaliteli idiler. Ama artık tüm çalışanlarında bir laubalilik peydah oldu. Sanki arkadaşı ile konuşuyor beyefendi. Zaten göndermişler geçen gittiğimde göremedim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba bende bu olay için bursa inall ara başvurdum bir sürü bahane sundular yok aracın bakımlarını eksiksiz orda yaptırmam gerekiyormuş böyle birşey varmi

Hayır böyle bir şey yok bakımı orada yaptırmasanız da size servis sağlamak zorundalar, bu konuyu Honda Türkiye'ye yazın derim.

ukirdi

0
Aracın garantisi devam ediyorsa honda Türkiye bütün servisleri bakmak zorunda garanti dışıysa ilgilenmezler

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic sport fb7

ferhat

0
Aracınız
Hocam çok güzel olmuş bende yapmak istiyorum ama daha önce hiç karbon kaplama yapmadım kaplamak zor olur mu? Bu karbon böyle yapışkanlı kağıt gibimi yoksa iyi bi el işçiliği gerekir mi ? Elim yatkındır az çok ama emin olamadım? Birde bu kaplanan karbonun kalitesi nasıl belli olur hepsi aynı mıdır?

ukirdi

0
Hocam kendin yapışkanlı karbon folyo bu ben Alman malı aldım biraz kaliteli aksesuarcilarda satiliyor biraz el işçiliği gerekli fon makinasıyla ısıtarak yaparsaniz baloncuk kalmaz düz bir tornavidayla yerinden cikiyor kaplıcasınız yerler çıkarıp kaplayın daha sağlıklı kalkma olmaz

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic sport fb7

Aracınız
merhaba. 2 hafta önce 2012 fb7 aracımı aldım. kapı kolları benimkininde soyulmuştu dün Kocaeli haldızlar honda servisine gittim aracım garanti dışı olmasına rağmen 4 kapınında iç kollarını bedelsiz değiştirdiler hondanın buşekilde talimatı varmış değişim kağıdını imzaladım hiçbir ücret ödemedim 4 kol fiyatı zaten 680 tl imiş haldızlar oto sağolsunlar güzel karşılayıp ilgilendiler kendilerine teşekkür ediyorum 2012 civic araçlarının kol değişimi hangi şartlarda olursa olsun garantiye ve yaşa bakılmaksızın ücretsiz yapılıyor bilginize iyigünler...

Son düzenleme:

nemlee

0
Aracınız
Civic FC5 2020

Yani aracın bakımını orada yapmadık diye kapı kolu da mı garantiden çıkıyor? Ne alaka? Kapı koluna mı motor yağı koyacaklarmış?
Biraz çirkeflik yapmadıkça işi çözmüyorlar, böyle mevzularda bağırıp çağıracaksınız ki karşıdaki kendine gelsin.

Geri