İç kapı kolları kaplama

Aracınız
Bu konunun aracın servis bakımlı olmasıyla alakası yok ve buna rağmen bazı servisler işi yokuşa sürüyorlar anlaşılan. Bu seride kalitesiz, hatalı, bozuk vs. ne derseniz deyin malzeme kullanılmış. Burada kullanıcının suçu ne? Arabaya binenler soyulmayı görünce çok şaşırıyorlar gerçekten görüntü çok kötü. Gösterge paneline baksan uzay aracı gibi ama bu kapı kolları hiç yakışmamış Honda'ya.

Aracınız
Ben de bugün Ankara Bora'da 50000 bakımı yaptırdım. İyi niyet garantisinden 4 kapı kolunu da değiştirdiler sağolsunlar. Çok güzel oldu :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
kapı kolu kaplamasını nerede yaptırabilirim ? biraz cahilim bu konularda kusuruma bakmayın iyi günler dilerim

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Öncelikle serviste şansınızı deneyim, bazı arkadaşlar garantiden değişim yaptırdı, olmaz ise düzgün bir aksesuarcı da kaplatabilirsiniz.

muzo40

0
Aracınız
Honda şöyle bir mail attım sonuç ne olacak acaba2012 model fb7 kasa Civic sahibiyim. Ön ve arka kapı iç kollarında üretim kaynaklı soyulmalar mevcut olup, yetkili servise değişim sağlanması için başvuru yaptım. Gelen cevap; "periyodik bakımları serviste yapılmadığı için, aracınız garanti kapsamı dışında kalmış" şeklinde idi. Bir çok kişinin garantisi bittiği halde kapı kollarının değiştirdiğini biliyoruz honda Türkiye olarak aracınızın arkasında durup kapı kollarının değişmesini istiyorum tesekkurler

D6503 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

bnde aynı sorun vardı çözüm olarak güzel bir zımpara ve mat boya yaptırdım mükemmel oldu arkalarda soyulsun onları da o şekil yaptırcam

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ynt: İç kapı kolları kaplama

Ynt: İç kapı kolları kaplama

Kapı kolları soyulan arkadaşlar garantiden değiştirebilir.

Karbon fiber kaplama olayının modası geçti, bence hiç gerek yok.
selam 2012 model aracımda da kapı soyulması var;garanti bitti..Servisler yardımcı olur mu?
ne kadar ücret isterler?
yoksa mecburen kaplama yaptırmayı planlıyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
selam 2012 model aracımda da kapı soyulması var;garanti bitti..Servisler yardımcı olur mu?
ne kadar ücret isterler?
yoksa mecburen kaplama yaptırmayı planlıyorum.

Kaplama yaptırmanız en az maliyetli çözüm olur.

Geri