ikinci marsta calısma

Aracınız
aracta cekiş düşüklügü başlamıştı. bende buji ve kablolarını degiştirdim kablo olarak maher buji olarak ngk zfr5j11 kullandım. eskı kablolar sankı kurumustu sokerken hepsi koptu başlarından. cekiş duzeldi. ancak arada ıkıncı mars sorunu devam edıyor. takan usta dıstrıbıtor ıcındekı modulden olabılır demişti. modul u 2012 yılında degiştirdim ancak yıne bulamadıgımdan kıytırık bıseye benzıyodu.
arkadaslar bulundugum yer mahrumiyet bolgesı odugundan 7 pinli modul için yrdım isstiyorum tessekurler.
Parcacilarda varmıdır araç model ve yılını verirsen bir baktirayim bostancı dan

Tapatalk....

Aracınız
2012 civic fb7 lpg li bugün aracım ilk marşta çalışmadı arac 42 bin de daha once hic böyle bir sorunla karsilasmadim sizce nedeni ne olabilir daha sonraki denemede bir sorun cikmadi.

Aracınız
başlığa bakınca mars gezegeninde ne çalışması varmış dedim bende..merak ettim meğerse marş mış konu :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
benım sorun halloldu. arrtık her zaman tek marsta calısıyo. 2012 model aracı olan arkadas aarac daaha yenı bene benzın aldıgı yerı arastırsın bı yakıttan yapabılır

Aracınız
benım sorun halloldu. arrtık her zaman tek marsta calısıyo. 2012 model aracı olan arkadas aarac daaha yenı bene benzın aldıgı yerı arastırsın bı yakıttan yapabılır

Senin araçta büyük ihtimal benzin ışığı da yanmıyordur. Sıcak soğuk farketmez sabah ilk marşta çalışmıyorsa benzin azdır. Ben ilk marşta çalışmıyosa gidip benzin alıyorum :))) Başka yerde aramaya gerek yok.

Aracınız
%90 ı yanmıyor ek kasaların. benzin ceyrek uzerındeydi. sımdi ise kırmızı yanında daha az pompadan degıl yani.

yau

0
Arkadaslar 2014 model manuel aracim onceden arada bir teklerdi cok nadiren, dun aksam 12 13 derece havada yarim saat calisip yarim saat dinlendi ve 2. marsta calisabildi onemsemedim ayni seyi ertesi sabah kullandiginda degil öğlen yasadim, 2.ye calisti kapadim birdaha cevirdim cok gec aldi kapadim yine bu sefer cok rahat calisti motor. Acikcasi tedirgin oldum, neden olabilir ki yetkili servisim 200km uzagimda oldugundan tecrubelerinizi almak istedim..

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar 2014 model manuel aracim onceden arada bir teklerdi cok nadiren, dun aksam 12 13 derece havada yarim saat calisip yarim saat dinlendi ve 2. marsta calisabildi onemsemedim ayni seyi ertesi sabah kullandiginda degil öğlen yasadim, 2.ye calisti kapadim birdaha cevirdim cok gec aldi kapadim yine bu sefer cok rahat calisti motor. Acikcasi tedirgin oldum, neden olabilir ki yetkili servisim 200km uzagimda oldugundan tecrubelerinizi almak istedim..

Benim aracım benzinliydi, tek marşta almama problemini çok nadiren (4 ayda bir kere) yapıyordu. Bu problem 3 yıl boyunca nadiren oldu, servise götürsem orada tek marşta çalışacağı için hiç kafama takmadım :)

Geri