İlk Honda'm ve Başıma Gelenler :)

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Biraz uzun olabilir fakat okuyun ki bucada gece vakti gezmeyin :D
Pazartesi günü aracı teslim aldım. Haliyle akşamında dışarı çıktım. Arkadaşlarla gezdik vs. Gece eve dönüyorum. Her zamanki güzergahtan devam ediyorum. Bir ara ses geldi 3 adet pat pat pat diye dedim heralde lpg patladı ölüyoruz :D ilk defa lpg li bir araç aldım pek bilgim yok açıkçası :) Aynadan bakınca top şeklinde bişey düştü aracın camından anlayamadım. Orda durmadım biraz ilerledim ve araçtan indim. Şoför kısmının camında 3 adet çizik var ama elini dokundurunca anlayabiliyosun. Baktım kapı kolunun krom parçası yok. İnsan ister istemez korkuyor. Niye ben diyorsun. Neyse döndüm yerde krom parçayı buldum aldım yanında gazete vardı ve içi taş doluydu. Araçtan düşen top gibi şey işte oymuş meğer. Etrafa baktım kimseyi de göremedim hatta bekledim. Gerçekten amacını sormak için bekledim. Fakat kimse yoktu.
Allah beterinden bizleri korusun. Buca çok sıkıntılı bir yer :D

b7f5fef9e5ff326f1cbdb8beb082f638.jpg

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
geçmiş olsun hocam buca demişken oraya arac almaya gitmişdik sabah cıktık yola geldik bucaya araba dışdan guzel 2015 model ıcıne bır baktık koltuklar sanki yıkanmiş beyaz iz hep adam koltuk yıkama yaptırdım koltuklar kusma yaptı dedi neyse dedık arkada otururken arkadaşım farkettı şöför koltugunun yayları kırılmış bu nasıl oldu dıyorum bende bılmıyorum diyor neyse göturduk otokent dıye biyerde eksperte bu seferde ön kaput filmli cıktı eksper kaputunu değişmediğini garanti verebilirim ama boyayı veremem dedi koltuklar leş ön koltuk yayı fırlamiş ve sadece kaput filmli düşünelim deyip geri dönmüştük olan 1 gunumuze 300 400 tl masrafımıza olmuşdu benimde böyle bir maceram olmuşdu bucada :D

StarGT

0
Aracınız
geçmiş olsun hocam buca demişken oraya arac almaya gitmişdik sabah cıktık yola geldik bucaya araba dışdan guzel 2015 model ıcıne bır baktık koltuklar sanki yıkanmiş beyaz iz hep adam koltuk yıkama yaptırdım koltuklar kusma yaptı dedi neyse dedık arkada otururken arkadaşım farkettı şöför koltugunun yayları kırılmış bu nasıl oldu dıyorum bende bılmıyorum diyor neyse göturduk otokent dıye biyerde eksperte bu seferde ön kaput filmli cıktı eksper kaputunu değişmediğini garanti verebilirim ama boyayı veremem dedi koltuklar leş ön koltuk yayı fırlamiş ve sadece kaput filmli düşünelim deyip geri dönmüştük olan 1 gunumuze 300 400 tl masrafımıza olmuşdu benimde böyle bir maceram olmuşdu bucada :D

Siz nerede oturuyorsunuz ?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=5986]Tarik[/MENTION] Geçmiş olsun, ben de Buca da oturuyorum tam olarak nerede oldu oradan geçmeyelim :)

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Buca tehlikeli ???

SM-G935F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geçmiş olsun kötü niyetli insanlar çok maalesef,hemen durmamanız iyi olmuş silah çekip para telefon gasp olayıda olabilirdi,cama yumurta olayını biliyorum ama bu daha vahim Allah korumuş.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tariks

0
Ad Soyad
Tariks
Aracınız
Civic FC5 2017
Aracınız
Çok geçmiş olsun allah beterinden korusun.bu nasıl bir zihniyettir anlam veremiyorum

DŞDMR

Geri