Civic FD6 İmitasyon Hava Filtresine Dikkat!

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İmitasyon ürünlerle karşılaşan ve orjinal parça için servislere mahkum olan sadece Honda sahipleri değil, donanımhaberdeki şu konuya da göz atarsanız farklı markaların araç sahiplerininde aynı sorundan muzdarip olduğunu görebilirsiniz.
Orjinal parça pahalılığı konusunda durum Honda'ya özgü değil, bütün markaların orjinal OEM parçalarının fiyatları pahalı.

Zaten kagit tarzi olmali suya atilinca acilan sert sunger gibi olmamali arkadaskar ordan belli sahtesi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Bugun satici aradi yetkili servisten hava filtresini aldigini yarin gonderecegini sattigi filtrelerin orjinal olmadigini benim kanalimla ogrendiklerinden mutluluk duyduklarini soyledi. Bukadar ilgi beklemiyordum dogrusu. :)

Bugun satici aradi yetkili servisten hava filtresini aldigini yarin gonderecegini sattigi filtrelerin orjinal olmadigini benim kanalimla ogrendiklerinden mutluluk duyduklarini soyledi. Bukadar ilgi beklemiyordum dogrusu. :)
Hocam merhabalar.

Şahsen size imrendim. Benim satıcı ile konuşup durumu anlattığımda hemen çark edip "biz ithalatçıdan alıyoruz, onlar orjinal diyorlar bizde orjinal diye satıyoruz" dedi. Ben de olumsuz yorum yapınca ürünün ilanını yayından kaldırdı.

LG-K430 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
@bdoruk197946 esasında aynı durumu ben de yaşadim ama satici sanayide parçaci oldugundan dolayi sansim oldu. Yoksa dediginiz gibi ben de orjinal oldugunu biliyordum diyip gecistirebilirdi. Biraz da karakter meselesi. Filtre geldiginde fotografini atarim.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Sizin adınıza sevindim ve böyle malına sahip çıkan parçacı görünce şaşırdım açıkçası :) Tabi tüketici olarak gelen malın orjinalliğini test edebilir hale gelmekte hem garip hemde kötü bir durum :)
Yanlız bu tip olaylarla ülkemizde otomotiv sektörünün içindekilerin bile parça konusunda ne kadar az bilgi sahibi olduklarını görmüş oluyoruz :unsure:
Yeni gelen filtreninde fotoğrafını çekersiniz birlikte bir daha kontrol ederiz (y)

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Geri