İstanbul geneli bi buluşma ayarlasak kimler gelir?

Arkadaşlar buluşma yapıldımı yoksa yakın zamanda böyle bir plan varmı ?

Plan var ama hareket yok

Dünyada Türk Olmak Nasıl Ayrıcalık İse Türkiye'de de Oflu olmak O Kadar Ayrıcalık

Selam ve Dua ile Hayırlı Günler

Noldu buluşma böle giderse yaza kalacak gibi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Diğer forumları takip ediyorum da bu buluşma olayını iyi organize ediyorlar. Burda da yapılabilirmi ?

Yapılsa çok iyi olacak

Dünyada Türk Olmak Nasıl Ayrıcalık İse Türkiye'de de Oflu olmak O Kadar Ayrıcalık

Selam ve Dua ile Hayırlı Günler

Yetkililer duyurması gerek bi iki kişilik is degil

Sanırım yetkililer şuan böyle bir organizasyon düşünmüyor.

Arkadaşlar Selamünaleyküm. Haftaya pazar günü müsaitseniz buluşmayı gerçekleştirelim

Merhabalar öncelikle 5 sayfalık yazı var buluşma deyin bir okuyayım ne zaman buluşulmuş var mı resim felan diye 5. sayfaya geldim lakin halen bir etkinlik göremedim. :D Hani araba formlarında olay nedir bilmem motor kulubün den geliyorum her hafta cuma bir mekanda buluşma olurdu, yapardık muhabbetimizi. motorla buluşmak kolay beylikdüzün de oturuyordum mecidiyeköy yarım saat sürüyordu düşünün.
Arabalı buluşmalar için standart 2 haftaya bir veya aylık belirli bir günde başlık açılsa buluşma vardır diye gelen gelir tanışır muhabbet ederiz. Arada bir hafta sonları güzel yerlere gidilse fena olmaz. Aracım haftaya geliyor nasipse olursa ayarlarız bir buluşma.

Geri