Civic FB7 Kalorifer sorunu

Arkadaşlar merhaba. Aracım 2014 civic. Problem klima kapalı kolorifer açık 28 derecede çok ılık üflüyor ancak bir üst kademe olan en sıcak moda alınca çok aşırı sıcak oluyor yani derece derece ayarlayamıyorum. Bunun sebebi ve çözümü hakkında bir bilgisi olan var mı acaba. Daha önce başına böyle bir şey gelen var mı?

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ben bi çözüm bulamadım ama bu sensör olayı mantıklı geldi arkadaşın dediği. Ona bakacağım eğer bulabilirsem yazarım buraya . birde orda kalorifer musluğunu ayarlayan motor var onda da sorun olabilir bakmal lazım

Arkadaşlar sorunu buldum şimdi o beyaz boru yerinden çıkmış taktım şimdi daha düzenli çalışıyor başka sorun yoktur inşallah. O fotodaki beyaz boru çıkmış taktım sizde kontrol edin sorun yaşayanlar 20201126_151709.jpeg

aydin1

0
Aracınız
Sorunun nereden kaynaklandığını yerini soylermisiniz

SM-A515F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Direksiyonun altına doğru eğilip baktığınız da orada beyaz boruyu göreceksiniz benimki çıkmış yerinden ve öyle ucu boştaydı resimdeki gibi yerine takılı olmalı . benim sorunumu yazdım en başta o sorun şuan düzeldi gibi içerisinin sıcaklığını daha iyi ayalayabiliyorum

aydin1

0
Aracınız
Saolun
Direksiyonun altına doğru eğilip baktığınız da orada beyaz boruyu göreceksiniz benimki çıkmış yerinden ve öyle ucu boştaydı resimdeki gibi yerine takılı olmalı . benim sorunumu yazdım en başta o sorun şuan düzeldi gibi içerisinin sıcaklığını daha iyi ayalayabiliyorum

SM-A515F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam bende de aynı sorunlar var belli bir süre sonra en yüksek derece dışında sıcak hava üflemiyor. Bende resim çekmeye çalıştım ama o beyaz boru çıkmış mı çıkmamış mı anlayamadım. Birde siz bakarsanız anlaşılır mı acaba? Teşekkürler.

Ekli dosyalar

• image 2.jpeg
    image 2.jpeg
    135 KB · Görüntüleme: 152
Aracınız
Arkadaşlar benim araba da 27-28 dereceye düşürdüğümde bayağı ılık üflüyor.Burada bahsedilen boruya eğilip baktım, yerinde görünüyor gibi ama tam anlayamadım.Yukarıda kArtAl1903 ün çektiği fotoğraftaki direksiyon miline benziyor.IMG_5940.JPG

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Hocam, resimde beyaz bir boru var sol altta azıcık uzak çıkmış ben pek anlayamadım o yüzden buraya attım. Pek bakmadım açıkçası yeri biraz zor gibi arabayla da pek ilgilenemiyorum. Sonra tekrar bakıp durumu burada yazcam.

Arkadaşlar benim araba da 27-28 dereceye düşürdüğümde bayağı ılık üflüyor.Burada bahsedilen boruya eğilip baktım, yerinde görünüyor gibi ama tam anlayamadım.Yukarıda kArtAl1903 ün çektiği fotoğraftaki direksiyon miline benziyor.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar bugün baktım aynen yukarda söylendiği gibi beyaz boru çıkmış, taktım. Kontrol etme imkanım olmadı inşallah düzelmiştir. Ama bu tarz bir sorun çok saçma geldi neden çıkar bu boru anlamadım.

Ekli dosyalar

• civic.jpeg
    civic.jpeg
    115.7 KB · Görüntüleme: 125
Arkadaşlar bugün baktım aynen yukarda söylendiği gibi beyaz boru çıkmış, taktım. Kontrol etme imkanım olmadı inşallah düzelmiştir. Ama bu tarz bir sorun çok saçma geldi neden çıkar bu boru anlamadım.

Sizin sorununuz düzeldi mi? Aynı sorundan bende de var.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri