Civic FC5 Kamera yardım...

Aracınız
Civic FD6 2012
Merhaba arkadaslar bende viofo a129 ir grce görüşlü kamera aldim ptesi gelecek 1100 tl tuttu ikinci kamera ile birlikte. Park modunda 7/24 çekim yapacak 1080 30 pps olarak. Bu fiyat biraz fazla sanki bu konuda görüşleriniz nedir
Hayirli ugurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.Arac kamerasinin bulunmasi maliyetli olsada gerekli bisey oldugunu dusunuyorum.bayram donusu ise giderken fahri mufettis tarafindan ani serit degistirdigim iddiasiyla ceza kesilmis.kurallara elimden geldigince uymaya calisan ve 18 yillik suruculuk hayatim boyunca hic ceza yememis biri olarak bu duruma itiraz icin sulh ceza mahkemesine itiraz ettim , kamera fotograf goruntusu istedim.Fakat emniyetin avukati karayollari yonetmeliginde goruntu zorunlulugu olmadigini belirterek itirazimin reddini ve avukatlik ucreti talep etmis.cok uzattim farkindayim suna gelmek istiyorum kamera olayi cok gerekli diye dusunuyorum.belirtiginiz urunu degerlendirmeyi dusunuyorum.iyi aksamlar.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
Hayirli ugurlu olsun.Allah kaza bela vermesin.Arac kamerasinin bulunmasi maliyetli olsada gerekli bisey oldugunu dusunuyorum.bayram donusu ise giderken fahri mufettis tarafindan ani serit degistirdigim iddiasiyla ceza kesilmis.kurallara elimden geldigince uymaya calisan ve 18 yillik suruculuk hayatim boyunca hic ceza yememis biri olarak bu duruma itiraz icin sulh ceza mahkemesine itiraz ettim , kamera fotograf goruntusu istedim.Fakat emniyetin avukati karayollari yonetmeliginde goruntu zorunlulugu olmadigini belirterek itirazimin reddini ve avukatlik ucreti talep etmis.cok uzattim farkindayim suna gelmek istiyorum kamera olayi cok gerekli diye dusunuyorum.belirtiginiz urunu degerlendirmeyi dusunuyorum.iyi aksamlar.

SM-G610F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Gecmis olsun sonuc ne oldu mahkemede

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2012
Aracınız
Civic FC5 2018
Merhaba arkadaslar bende viofo a129 ir grce görüşlü kamera aldim ptesi gelecek 1100 tl tuttu ikinci kamera ile birlikte. Park modunda 7/24 çekim yapacak 1080 30 pps olarak. Bu fiyat biraz fazla sanki bu konuda görüşleriniz nedir
Ben de uzun zamandır düşünüyorum kamera olayını ama bir türlü hayata geçiremedim.mio 733 ön kamera düşünüyordum (hala da aklımda) ,aldığınız ürünü gördüm ön arka kamera mi alsam düşüncesi hasıl oldu.ikisi arasinda gidip geliyorum.Montaj aşaması,görüntü kaydı gibi bir video paylaşırsanız düşünen arkadaşlara ışık tutmuş olursunuz Kazasız belasız güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar fikir vermesi açısından iki yıldır kullanmakta olduğum çift kameralı trafik kayıt kamerasının linkini ekliyorum

Aracınız
Civic FC5 2018
Gücü çakmaklıktan değil de sigorta kutusundan alırsak (park modu için) nasıl olur, yada böyle bir uygulama yapılması uygun mudur teknik olarak? Akü ye nasıl bir etkisi olur?

Arkadaslar merhaba viofo a129 u taktim ve test ettim. Harika bir kamera çözünürlük mükemmel. Park modu var fakat full çektiği icin sadece on kamera 3dk lik kayitta 381 mb alan kaplıyor. Aynı anda Arka kamera da çalıştığı için 381 MB alanı O da kaplıyor toplam 782 MB tamam kaplanıyor 3 dakikada bu da 128 GB'lık kartı 8 saatte doldurmasına neden oluyor yani 8 saatlik kayıtlar izleyebiliyorsunuz yeni bir kayıt eklendiğinde ilk kaydı siliyor Ama görüntü ses GPS bilgisi harika yolda giderken arkanızdan gelen veya önümüzdeki araçların veya Karşıdan gelen araçların plakaları net bir şekilde okuya biliyorsunuz . Ben bu ürünü Maxitekno dan aldım arkadaşlar çok ilgililer her konuda yardımcı oluyorlar ve olaya çok hakimler

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
video atmaya çalıştım fakat yüklenen dosya izin verilen uzantıları kapsamıyor diye bir uyarı verdiği için atamadım
Kaliteli çekimler çok yer kaplar. Videoyu program ile bir parça keserseniz eklenebilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Geri