Civic FC5 Kamera yardım...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@mustafaulger Sanırım forum ayarlarında video yükleme kapalı, açmamız durumunda forum diski kısa sürede dolacaktır :) En güzeli youtube yükleyip linkini paylaşmanız.

Hocam merhabalar. 3 başlık altında sigorta için hangi fuse lap tipinin kullanıldığını sordum cevap alamadım:) umarım siz biliyorsunuzdur. Mini, makro, standart. Hangisi acaba. Banggood dan aldım ben de. Kamera geldi, park kiti geldi ama sigorta ucu tutucu lazım. Bilmediğim için kamera evde yatıyor :(
Arkadaslar merhaba viofo a129 u taktim ve test ettim. Harika bir kamera çözünürlük mükemmel. Park modu var fakat full çektiği icin sadece on kamera 3dk lik kayitta 381 mb alan kaplıyor. Aynı anda Arka kamera da çalıştığı için 381 MB alanı O da kaplıyor toplam 782 MB tamam kaplanıyor 3 dakikada bu da 128 GB'lık kartı 8 saatte doldurmasına neden oluyor yani 8 saatlik kayıtlar izleyebiliyorsunuz yeni bir kayıt eklendiğinde ilk kaydı siliyor Ama görüntü ses GPS bilgisi harika yolda giderken arkanızdan gelen veya önümüzdeki araçların veya Karşıdan gelen araçların plakaları net bir şekilde okuya biliyorsunuz . Ben bu ürünü Maxitekno dan aldım arkadaşlar çok ilgililer her konuda yardımcı oluyorlar ve olaya çok hakimler

MI 6 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri