Civic FB7 Kapı eşiği montajı

Sol tarafta sigorta paneli nin altında beyaz bir soket var onun mor renkli olanına bağlı benimki. Servis bağlarken baktım.

ASUS_Z00AD cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaşlar Çamkıran garajdan ışıklı kapı eşiği aldım ama kablo tek parça ve 4 bir kapiyi dolaşacak şekilde geldi.
Birincisi bizim kapı switchleri bir olarak mi çalışıyor? Sonuçta biri açılınca hepsi yanması saçma geldi.
İkincisi bunun montaj yerini soketle yapıyorlar videoda bu soketten bulabilir miyiz yada soket adı kodu nedir?

LG-H850 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Arkadaslar fd6 kasa icin nasil yapacağiz hic bilgi yok . [MENTION=964]maksu[/MENTION] arastir konu acmadan yazmis yok birader konu fd6 ile ilgili

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaslar fd6 kasa icin nasil yapacağiz hic bilgi yok . [MENTION=964]maksu[/MENTION] arastir konu acmadan yazmis yok birader konu fd6 ile ilgili
[MENTION=1919]fahrios[/MENTION] slm lar kardeşim. 2 çeşit bağlantı yapabilirsin. Ya tavan lambasından enerjiyi çekeceksin. Ya da sigorta kutusundan enerji enerji alıp kapı switch ini şase olarak kullanacaksın. Ama Fd6 nın switch pozitif tetikleyici mi negatif mi bakmak lazım.

HTC One_M8 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

[MENTION=964]maksu[/MENTION] sagolasin ustacım. Kapi alti isigindan cekilir mi acaba

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] sagolasin ustacım. Kapi alti isigindan cekilir mi acaba
Tabi, ama biraz uğraştırabilir. Çünkü kapı döşemesini söküp kasadan kapıya giden kablo korumasının içinden geçirerek sutunlardan eşiğe dönmek gerekir. Yapılamayacak bir şey yok.

Şerif

0
kapı eşiği montajı

Ambiyans aydınlatma ön koltuklar için led şerit kullanmak istiyorum 12v olanlardan bu torpido ışığından kablo çeksem olur mu acaba + - şeklinde mi orası? Hem parkları açınca yanıyo orası aydınlatmalarda o zaman yanar diye düşündüm . Hiç bilgim yok nerden ne kablosu geçer saçma bi soru da olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Ambiyans aydınlatma ön koltuklar için led şerit kullanmak istiyorum 12v olanlardan bu torpido ışığından kablo çeksem olur mu acaba + - şeklinde mi orası? Hem parkları açınca yanıyo orası aydınlatmalarda o zaman yanar diye düşündüm . Hiç bilgim yok nerden ne kablosu geçer saçma bi soru da olabilir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam burada bilgilerimizi paylaşmak için varız. Sıkıntı değil. Ambiyanstan kastınız ayakların olduğu yer ise parkları açtığınızda arabanın içinde yanan ışık bir süre sonra sizi rahatsız edebilir diye düşünüyorum. Ama torpido çizgisinde kullanacaksanız şerit led yerine el wire tavsiye ederim. Hem de daha şık durur. Tesisata gelince torpidonun ayaklarının olduğu yerde sağ ve sol olmak üzere 2 adet yıldız vida tutuyor. Kalın ağızlı bir yıldız tornavida ile sökerseniz polen filtresinin olduğu yer baya geniş. Ampulü ve tesisatı da oradadır.

[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam en mantikli ve kolay olani hangisi kapi eşiği ledi için?

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
[MENTION=964]maksu[/MENTION] hocam en mantikli ve kolay olani hangisi kapi eşiği ledi için?
[MENTION=1919]fahrios[/MENTION] tekrar merhaba. Bu el becerinize ve tesisat bilginize bağlı aslında. Derler ya hani her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır diye. Ben sigorta kutusundan alma taraftarıyım. Akarı yok kokarı yok. Fotoğraftaki sigorta aparatı ile kesme delme yapmana da gerek kalmıyor.

4ee0c53c197aff9d029c9dcab745197b.jpg

e8702c621915a0db93f03e433d8bf278.jpg

Geri