Kasko ya da Sigortalarda sorun yaşayan var mı? Sizce en iyi Sigorta Şirketi?

Sizce en iyi sigorta/kasko şirketi nedir?

• Allianz

• Aksigorta

• Anadolu Sigorta

• Axa Sigorta

• Doğa Sigorta

• Groupama

• Mapfre Sigorta

• Ray Sigorta

• Sompo Sigorta

• Diğer

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Armour

0
Aracınız
Honda CRV
Arkadaşlar TR deki tüm sigorta şirketlerinin pert işlerinin döndüğü yer; Beşiktaş Dikilitaş'taki aracılar. Orda tanıdık bulursanız ya da gidip 3-5 kuruş sakal atarsanız dosyanızı elden takip ediyorlar, arabayı süratle trafikten çekiyorlar ve kasko şirketine sadece ödemeyi yapmak kalıyor. Onu da en fazla 3-5 günde alıyorsunuz. Trafikten çekme ve ödeme olmak üzere iki aşamalı bu pert işlemi. Trafikten çekme işlemini Dikilitaştaki aracılara devretmiş tüm kasko şirketleri, evraklar kendilerine ulaşınca zaten ödemeyi de hemen yapıyorlar. Burda zaman tutan kısım experin pert dosyasını hazırlaması ve trafikten çekme işlemleri. Ödeme işi en kolayı sonuç olarak.

Anadolu sigorta bence en profesyonel çalışanı ama son yıllarda en düşük prim çıkaran yer Ethica Sigorta (Baymak ın sahibi kurmuş) Benim 2012 CRV nin kasko bedeli 243 bin TL. Trafik 425 TL tuttu, Full Kasko ise 1865 TL . İkisini de Ethica yaptırdım.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İkinci aracım yakın zamanda pert oldu. Sompo japon du kasko..cok da yardımcı oldular aslında pert çıkmayabilirdi..aslında sigorta sirketi değil de sigortacı da bitiyor iş diye dusunuyorum.

Redmi Note 7 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Çok geçmiş olsun.

Ad Soyad
Bekir güler
Aracınız
Civic FC5 2018
Aracım 2018 Honda Civic fc5 servise verdim geçirdiğim kaza sonucunda perte çıkabilir dediler perte çıkarsa kasko ne kadar ödeme yapar

Ad Soyad
Murat Aras
Aracınız
Civic FE1 2023
Geçmiş olsun, rayiç bedelin üzerinden hesaplama yapar aracın boya değişen durumuna göre değeriyle oynar. Size vereceği fiyat üzerinden pazarlık yapıp yukseltmesini isteyebilirsiniz..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri