Kaza

Acil Yardım Özel halk otobüsü U dönüşü olmayan yerden dönüp önüme düştü ona vurmamak için sola kaçtım kaçarken sağ tarafı otobüsün sol arkasından vurdum

Tutanağa yazdım u dönüşü olmayan yerden dönüp park ederken vurdum diye
Otobüscü de park halindeki otobüsüme vurdu yazdı u dönüşü yaptığını kabul etmiyor bu şekilde imzaladı Tutanağı

şimdi de arayıp sen niye u dönüşü yaptı yazdın diyo ehliyet Ruhsat sigorta poliçesini vermedi resim olarak Kaza Resimleri var sadece Tutanağa da yazmadı sigorta bilgilerini sigorta yanımda değil deyip

Aracı Servise çekecem işaretli yerler göçük diğer yerler derin çizik araç arka tekerde de hasar var galiba araç sola çekiyor ön kapı üst kısım hafif açık arka kapıya göre Dikiz aynası gitti çalışmıyor kaç para yazarlar Araca Screenshot_20220309-181243_Photo%20Editor.jpg

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FD6 2010
Çok geçmiş olsun. Ancak araç ruhsatı şoförün ehliyeti vs. O zaman vakit kaybetmeden gidip karakola tutanak tutarken evrakları vermeden kaçtı diye talepte bulunun tutanak tutsunlar. Karşı tarafın ne yazdığı pek önemli olmayabilir. Bariz belliyse dönüş yaptığı zaten fotoğrafta belli olur. Yada varsa o bölgedeki işyerlerinden kamera görüntüsü talep edin kafanız rahat eder. Araç için ise bence ilk başta servise goturmeyin. Dışarda bir kaç yere gosterin. En son servise gidersiniz. serviste yapılanın neredeyse yarı fiyatına dışarda yapılabilir hasar kaydı malum yüksek çıkacaktır serviste ve tahminin servis arka kapı değişim diğerleri de boya olur gibi. Ayrıca gocukcuye de bı götürün ön kapı falan belki ufak rutus ve pasta cila ile gecebilir. Ayrıca değer kaybı talebinde bulunmayı unutmayın.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çok geçmiş olsun. Ancak araç ruhsatı şoförün ehliyeti vs. O zaman vakit kaybetmeden gidip karakola tutanak tutarken evrakları vermeden kaçtı diye talepte bulunun tutanak tutsunlar. Karşı tarafın ne yazdığı pek önemli olmayabilir. Bariz belliyse dönüş yaptığı zaten fotoğrafta belli olur. Yada varsa o bölgedeki işyerlerinden kamera görüntüsü talep edin kafanız rahat eder. Araç için ise bence ilk başta servise goturmeyin. Dışarda bir kaç yere gosterin. En son servise gidersiniz. serviste yapılanın neredeyse yarı fiyatına dışarda yapılabilir hasar kaydı malum yüksek çıkacaktır serviste ve tahminin servis arka kapı değişim diğerleri de boya olur gibi. Ayrıca gocukcuye de bı götürün ön kapı falan belki ufak rutus ve pasta cila ile gecebilir. Ayrıca değer kaybı talebinde bulunmayı unutmayın.

Hocam otobüsün durağına gittim hareket amirin den rica da bulunup ehliyet Ruhsat sigorta poliçesini aldım bu akşam

U dönüşüne de karşı çıkıyordu Kaza yerinin yanında fabrika ya gidip memurum kimlik gösterip rica ettim Sağolsun verdiler kayıtları

Servise direk gitmemin sebebi ustalara güvenmemek den dolayı bişe olduğun da karşımda muhatap bulmam lazım sanayi deki ustaya bişe desen ben yaptım der savar başından servisde elimde evrak olur çıkma parça olmaz herşey yenisi ile değişir değişmesi gereken

Aracınız
Civic FC5 2020
O durumda ben iyi yada kötü polis çağırıyorum polis niye çağırdın dersede çünkü ALKOL testi istiyorum ne biliyim adamın uyarıcı madde etkisinde olmadığını diyip elini kolunu ayağını bağlıyorum kusur oranı dağılımında hak yersede öbür tarafta alırım gene haksız değilimdir size tavsiyem iyi yada kötü direk polis çağırın ben malzemelerin servisten alınması ama işçilik ise güvendiğim bir ustaya yaptırma taraftarıyım araç garantide olsaydı direkt serviste yaptırın derdim

O durumda ben iyi yada kötü polis çağırıyorum polis niye çağırdın dersede çünkü ALKOL testi istiyorum ne biliyim adamın uyarıcı madde etkisinde olmadığını diyip elini kolunu ayağını bağlıyorum kusur oranı dağılımında hak yersede öbür tarafta alırım gene haksız değilimdir size tavsiyem iyi yada kötü direk polis çağırın ben malzemelerin servisten alınması ama işçilik ise güvendiğim bir ustaya yaptırma taraftarıyım araç garantide olsaydı direkt serviste yaptırın derdim

Cebden değil kasko dan yapılacak araç hocam parçayı kendim almıycam ve Sanayi deki ustalara güvenmiyorum macun yığını olmasını istemiyorum Aracımın

Aracınız
Civic FC5 2020
Cebden değil kasko dan yapılacak araç hocam parçayı kendim almıycam ve Sanayi deki ustalara güvenmiyorum macun yığını olmasını istemiyorum Aracımın

Kaskoda olsa fark etmez acentedeki sigortacınızın işi çözmesi gerekir parça temini için tanıdığınız güvenliğiniz iyi bir ustanız yoksa sanayide direk serviste yaptırın kafanız rahat olsun trameri dert etmeyin ispatlanır olduğu sürece sıkıntı yok ben macun yerine değişmesi taraftarıyım sizin gibi

Kaskoda olsa fark etmez acentedeki sigortacınızın işi çözmesi gerekir parça temini için tanıdığınız güvenliğiniz iyi bir ustanız yoksa sanayide direk serviste yaptırın kafanız rahat olsun trameri dert etmeyin ispatlanır olduğu sürece sıkıntı yok ben macun yerine değişmesi taraftarıyım sizin gibi

Aracınız
Civic ES7 2002
Değişim yapılacaksa eğer üstünde halihazırda orjinal olan parçanın yan sanayi ile değişimi kabul edilemez. Dikkatli ve takipte olmanızda fayda var.

Aracınız
Civic FD6 2010
Hocam otobüsün durağına gittim hareket amirin den rica da bulunup ehliyet Ruhsat sigorta poliçesini aldım bu akşam

U dönüşüne de karşı çıkıyordu Kaza yerinin yanında fabrika ya gidip memurum kimlik gösterip rica ettim Sağolsun verdiler kayıtları

Servise direk gitmemin sebebi ustalara güvenmemek den dolayı bişe olduğun da karşımda muhatap bulmam lazım sanayi deki ustaya bişe desen ben yaptım der savar başından servisde elimde evrak olur çıkma parça olmaz herşey yenisi ile değişir değişmesi gereken

Evrakları ve kamera kayıtlarını almanıza sevindim. Ben olsam dışarda bı gösterir araca ne yapılacak fikir sahibi olmak isterdim. Eğer güveneceğiz ve temiz yapacağını düşündüğün bir yer yoksa kesinlikle servisi ben de öneririm. Ufak bir işlem yüzünden de parça değişmesi yazık bana göre. Şimdiden çok geçmiş olsun. Değer kaybı konusunda yardımcı olurum.

Ad Soyad
Suat Tanar
Aracınız
Civic HB 9. Jen.
Çok geçmiş olsun.Bu gibi anlaşamadığınız durumlarda keşke polisi çağırsaydınız.Gerçi siz U dönüşü olmayan yer tabelasını vs çektiyseniz bunuda beyan edersiniz.O arkadaş kendinin akıllı zannedip birde,park halindeki aracıma vurdun demiş.Bu yüzden araçlara ön ve arka kayıt yapan kamera takmakta fayda var.Bak kardeşim aracın park halinde mi derdiniz?Kasko şirketine de bu video yu gönderirdiniz.Ayrıca araç servise girerse muhtemelen o parçaları değiştirir,değer kaybınızıda alırsınız.Sanayide işinin ehli çok iyi ustalarda bunlarda çok güzel düzeltirler diye düşünüyorum.

Geri