Kaza

Evrakları ve kamera kayıtlarını almanıza sevindim. Ben olsam dışarda bı gösterir araca ne yapılacak fikir sahibi olmak isterdim. Eğer güveneceğiz ve temiz yapacağını düşündüğün bir yer yoksa kesinlikle servisi ben de öneririm. Ufak bir işlem yüzünden de parça değişmesi yazık bana göre. Şimdiden çok geçmiş olsun. Değer kaybı konusunda yardımcı olurum.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aracımın sağ iki kapısı önceden Değişen olduğu için zaten değer kaybı Alınmıyor fakat sağ arka çamurluğum orjinal olduğu için oradan değer kaybı alabiliriz Denildi ve haklı çıkarsam talebde bulunuruz tabiki yardım için şimdi den teşekkür ler

SM-A715F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Çok geçmiş olsun.Bu gibi anlaşamadığınız durumlarda keşke polisi çağırsaydınız.Gerçi siz U dönüşü olmayan yer tabelasını vs çektiyseniz bunuda beyan edersiniz.O arkadaş kendinin akıllı zannedip birde,park halindeki aracıma vurdun demiş.Bu yüzden araçlara ön ve arka kayıt yapan kamera takmakta fayda var.Bak kardeşim aracın park halinde mi derdiniz?Kasko şirketine de bu video yu gönderirdiniz.Ayrıca araç servise girerse muhtemelen o parçaları değiştirir,değer kaybınızıda alırsınız.Sanayide işinin ehli çok iyi ustalarda bunlarda çok güzel düzeltirler diye düşünüyorum.
Aracı Servise verdim kazaya ait yakındaki iş yerinin kamera kaydını da aldım zaten orda tersten döndüğü çok net belli oluyor ne kadar inkar etsede

Tek aklıma takılan şuraları servis deki bayan karşı taraf ta aynı yazması lazım dedi yoksa kabul olmaz dedi dosyanız varmı öyle bişe

Kaza anında tutanak tutarken evrakları vermedi sonradan aldık evrakları telefon üzerinden böyle yazdım ben eksik yerleri ama yer belli saat belli niye dedi bana kabul edilmeye bilir diye karşı taraf da aynı yazmazsa diye Screenshot_20220310-105453_Gallery.jpg20220310_092304.jpg

Ad Soyad
Yunus Emre
Aracınız
Civic FE1 2021
Aracı Servise verdim kazaya ait yakındaki iş yerinin kamera kaydını da aldım zaten orda tersten döndüğü çok net belli oluyor ne kadar inkar etsede

Tek aklıma takılan şuraları servis deki bayan karşı taraf ta aynı yazması lazım dedi yoksa kabul olmaz dedi dosyanız varmı öyle bişe

Kaza anında tutanak tutarken evrakları vermedi sonradan aldık evrakları telefon üzerinden böyle yazdım ben eksik yerleri ama yer belli saat belli niye dedi bana kabul edilmeye bilir diye karşı taraf da aynı yazmazsa diye Ekli dosyayı görüntüle 268013Ekli dosyayı görüntüle 268014

Tutanağı düzenlerken iki örnek düzenleseydiniz demek istemiş olabilir anladığım kadarıyla karşı tarafta hasar varsa oda yaptırmak için sigortacısına tutanak götürecek ama sende kasko varsa zaten tutanağa falan o kadar gerek yok kaskodan yaptıracaksan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic ES7 2002
Bazen heyecandan bazende kasten farklı yazabiliyor karşı taraf. Bu değerlendirmeyi yapan kişinin tecrübesine kalan birşey artık. Umarım gerçek olduğu şekilde yansır.

Aracınız
Diğer Markalar
aynı yazılması diye bir şey yok 2 tarafta görüşünü yazabilir, başıma geldi arkadan çarpan araç sürücüsü sinyal vermeden durdu yazmıştı, 3 şeritli yolda dörtlüler açık halde emniyet şeridindeyken vurdu aslında, ben kendime göre olanı yazdım o da kendi görüşünü yazdı %100 kusurlu çıktı. Her insan hatasını kabul etmeyebilir adama silah zoruyla mı aynısını yazdıracaklarmış mantıklı gelmedi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Tutanağı düzenlerken iki örnek düzenleseydiniz demek istemiş olabilir anladığım kadarıyla karşı tarafta hasar varsa oda yaptırmak için sigortacısına tutanak götürecek ama sende kasko varsa zaten tutanağa falan o kadar gerek yok kaskodan yaptıracaksan

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Aksine tutanak önemli. Zararın kaskodan karşılanması için kusurun kimde olduğunun önemi yok ama eğer karşı taraf %100 kusurlu ise kaskonuz bozulmaz. Kasko yaptırdığınız sigorta şirketi masrafını karşı tarafın sigortasına rücu eder. Sonraki yıl kasko yaptırırken hasarsızlık indiriminiz devam eder.
Zaten hasar dosyası açılırken tutanak gereklidir, kaza tek taraflı ise de dilekçe hazırlanması gerekir.

Aksine tutanak önemli. Zararın kaskodan karşılanması için kusurun kimde olduğunun önemi yok ama eğer karşı taraf %100 kusurlu ise kaskonuz bozulmaz. Kasko yaptırdığınız sigorta şirketi masrafını karşı tarafın sigortasına rücu eder. Sonraki yıl kasko yaptırırken hasarsızlık indiriminiz devam eder.
Zaten hasar dosyası açılırken tutanak gereklidir, kaza tek taraflı ise de dilekçe hazırlanması gerekir.
Tüm Evraklarımızı Teslim Ettik kusur oranı ve araç yapımına başlanmasını bekliyoruz şimdilik

Ugr60

0
Geçmiş olsun benzer olay benimde başıma geldi hatta perde hava yastığı açıldı aracımın . Ben işlemler için yetkiliye bıraktım. Hasar kaydının 2 kata kadar fazla çıkacağını bile bile bıraktım amacım aracımın çekiçlenip macun yığınına dönmemesiydi. Yetkili servis orjinal fabrika parçası ile bire bir değişim yaptı sağ ön kapı sacı, sağ arka kapı ve çamurluk , perde hava yastıkları orjinal değişti. aracın yürüründe, iskelette sorun olmadığı için şimdi içim rahat biniyorum. Yani bence herşeye rağmen yetkili bu durumlarda doğru karar. Tekrar geçmiş olsun Allah başka kaza bela vermesin.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..

Geçmiş olsun benzer olay benimde başıma geldi hatta perde hava yastığı açıldı aracımın . Ben işlemler için yetkiliye bıraktım. Hasar kaydının 2 kata kadar fazla çıkacağını bile bile bıraktım amacım aracımın çekiçlenip macun yığınına dönmemesiydi. Yetkili servis orjinal fabrika parçası ile bire bir değişim yaptı sağ ön kapı sacı, sağ arka kapı ve çamurluk , perde hava yastıkları orjinal değişti. aracın yürüründe, iskelette sorun olmadığı için şimdi içim rahat biniyorum. Yani bence herşeye rağmen yetkili bu durumlarda doğru karar. Tekrar geçmiş olsun Allah başka kaza bela vermesin.

Farklı mekanlarda benzer hiçlikler..
Servis den haber geldi bu gün

Sağ ön kapı düzelecek dedi
Sağ arka kapı saçı değişecek dedi
Sağ arka çamurluk düzelecek dedi
Dikiz aynasında ve teker bölümün de sorun yok dediler

Parça bekleniyor 2 günü gelir başlarız dediler

Size de geçmiş olsun

Aracınız
Civic FD6 2010
Servis den haber geldi bu gün

Sağ ön kapı düzelecek dedi
Sağ arka kapı saçı değişecek dedi
Sağ arka çamurluk düzelecek dedi
Dikiz aynasında ve teker bölümün de sorun yok dediler

Parça bekleniyor 2 günü gelir başlarız dediler

Size de geçmiş olsun

Çok geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

RMX2170 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri