kis lastigi Petlas-Nokian tavsiye?

kara82

0
Aracınız
AB lastik etiketlerinde 3 tane deger var, oysaki rezulteo.com adresinde 10 kadar veri ile lastikleri degerlendiriyor, o siteye bakın

arzemo

0
Petlas snowmaster kullanıyorum. Biraz ses yapıyor ancak en az diğer pahallı yabancı markalar kadar güvenli diyebilirim.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
petlas kullaniyorum eksi 15 de denedim.daha oncede lassa vardi memnun kaldim, alabilirsiniz. Tanesini 175 aldim.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Petlas önermiyorum. Ben hiç memnun kalmadım. Memnun kalanlar sanırım buzlu yolda sürmediler hiç.

Petlas önermiyorum. Ben hiç memnun kalmadım. Memnun kalanlar sanırım buzlu yolda sürmediler hiç.

ben de 4 gun once petlas aldim.
karda biraz denedim, gayet guzel is cikardi, fren mesafesi bayagi kisaldi.
bildigim kadariyla kar lastikleri buz icin uretilmiyor, sadece kullanilan kaucuktan dolayi tutunmasi yaz lastiklerine gore biraz daha iyi.

ben de 4 gun once petlas aldim.
karda biraz denedim, gayet guzel is cikardi, fren mesafesi bayagi kisaldi.
bildigim kadariyla kar lastikleri buz icin uretilmiyor, sadece kullanilan kaucuktan dolayi tutunmasi yaz lastiklerine gore biraz daha iyi.

fazla kar olmayan yerlerde fark hissedilmez ama bence performansı michelin good year nokian'a yaklaşamaz. tüm kış lastikleri iyi veya kötü yas lastiğinden iyi tuttuğu için değiştirdikten sonra öyle hissetmek normal.

bir de çok ses yapıyor. bu yıl bitecek değiştircem sonunda kurtuluyorum :D

Geri