kis lastigi Petlas-Nokian tavsiye?

yau

0
Bende alpin 5 var,bir arkadas astrasi 17 jant oldugundan petlasa yöneldi, ayni yollarda gezdik. Kışı ikimizde sikintisiz atlattik. Konfor performans olarak birsey diyemem fakat cok ekonomikti, yalniz continental michelin petlar arasi en yumusak michelin

Aracınız
Ben 205/55R16 pirelli sottozero 2 kullaniyorum izmitte oturuyorum en son kar yagdiginda kullandim karli yokus inip ciktim karda hizli kullanmam gerekti frenleme mesafeside gayet iyi hepsinden basariyla gecti.. Ben onerebilirim urunu...

Buz icinse kis lastikleri buzlu zemin icin uretilmez buzlu zeminde ice and snow lastiklerini almak gereklidir.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mousto

0
Aracınız
Petlas snowmaster gayet iyi eski petlas olsa sakın bulaşma derdim ama adamlar kendilerini baya geliştirdi(uçak tekeri filanda yapıyorlar artık ve baya testlere tabii tutuluyor) diğer markalarla aynı kalite sadece diğerlerinin ismi çıkmış başka bir şey yok hem lassa bridgestone gibi yarı türk yapımı değil %100 yerli üretim bende birşey alırken çok araştırırım bizzat gidip kullananlara da sorarım ve kullananların çoğu memnun boşa fazla para saçmaya gerek yok hemde paran ülkende kalsın birde asla bulaşma diyeceğim conti nin lastikleri var birkaç tanıdığımda var adamlar yazlık contı kışlık farklı bir marka kullanıyorlar kışın daha az ses geliyor lastiklerden diyorlar

Geri