Kış Lastiği

Aracınız
Civic FC5 2017
Öncelikle hesaplı lastik olarak continental grubuna ait markalardan semperit'in speed grip 3 modelini arayacağım.

Aklımda falken eurowinter hs449 da var.

Premium gruptaki markalarda önceliğim goodyear ultragrip performance gen1.

Çok pahalı olmasından ötürü en son çare continental ts860.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Merhaba. Ölçüt olarak 215/55/16 mı aldınız yoksa 205/55/16 alan varmı? Bende yeni alacağım ama 205/55/16 çok daha uygun fiyat ve daha fazla seçenek var

ENSAR

0
#emrahbety hocam syron everest kullanıyorum.Sakın bu lastiği araştırmadan lastik alma.Her kış Beylikdüzü tüyaptan iner çıkarım maşaallah hiç sorun yaşamadım hamdolsun.Digerleri gitmez demiyorum ama fiyat performans dersek zannetmiyorum bu markayı geçen olsun.Sahibi Türk ama Alman gurbetçi galiba.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Herkese çok teşekkür ederim...
İlginiz için sağolun..
Çok aşırı ucuz değil de Biraz da uygun olsun istiyorum yazdığınız markaların bi fiyat araştırmasını yapayım..

Aracınız
Arkadaşlar Ocak ayında isviçre de idim. Özellikle araçların hangi marka kış lastiğini çoğunlukla kullanıyorlar diye dikkat ettim. Baktım ki kimsenin marka takıntısı yok. Fulda continental Goodyear nokian bridgestone ve daha burda adını yazamadığım birçok marka vardı. Türkiye de ise taksicilerde Petlas var ve canavar gibi gidiyorlar. Ama benim naçizane fikrim Nokian dır her zaman

#emrahbety hocam syron everest kullanıyorum.Sakın bu lastiği araştırmadan lastik alma.Her kış Beylikdüzü tüyaptan iner çıkarım maşaallah hiç sorun yaşamadım hamdolsun.Digerleri gitmez demiyorum ama fiyat performans dersek zannetmiyorum bu markayı geçen olsun.Sahibi Türk ama Alman gurbetçi galiba.

HUAWEI VNS-L31 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Syrpn çok iyi lastiktir hocam. daha önce ben kullandım hem yol tutuşu hem yağmurlu ve virajlı yollarda onun üzerine lastik görmedim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri