Kış Lastiği

Arkadaşlar merhabalar malum araçlarımızın orijinal lastik ebadı 215/55/r16 yakın bir zamanda kışlık lastik alacağım. Şimdi 205/55/r16 ebadında lastik alsam garantide veya kaskoda bir sıkıntı çıkar mı olur diyen var olmaz diyen var. Net bir bilgisi olan var mı acaba

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Arkadaşlar merhabalar malum araçlarımızın orijinal lastik ebadı 215/55/r16 yakın bir zamanda kışlık lastik alacağım. Şimdi 205/55/r16 ebadında lastik alsam garantide veya kaskoda bir sıkıntı çıkar mı olur diyen var olmaz diyen var. Net bir bilgisi olan var mı acaba

Ben konuyu araştırdım. Ankara Efe honda dan sordum hiç bir sorun olmaz muayeneden de kusur olmadan geçer dediler.
Bende 205 / 55 / 16r T91 WR D4 Nokian lastik alacam. Ben teknik araçtırmalarım sonucunda en iyisinin bu lastik olduğuna karar verdim...

Çok teşekkür ederim cevabınız için ben de aynı lastiği beğendim teknik veriler gayet başarılı ama biraz pahalı işte.bir arkadaşım barum markasını tavsiye etti f-p ürünü olduğunu söylüyor şuan bu lastiği araştırmaktayım.

Aracınız
Çok teşekkür ederim cevabınız için ben de aynı lastiği beğendim teknik veriler gayet başarılı ama biraz pahalı işte.bir arkadaşım barum markasını tavsiye etti f-p ürünü olduğunu söylüyor şuan bu lastiği araştırmaktayım.

Nokian WR D4 205/55R16 91T bu lastik 260 TL ye satılıyor. bundan daha ucuzu p.....s kalite farkıda ciddi biçimde ortada
91T ile 91H arasında fiyat farkı yok ama kışında 210 km hız yapmanın hiç gereği yok.

tabiki sonuçta sizin vereceğiniz bir karar canınız bu lastiklerin kalitesine de emanet bir anlamda

Aracınız

Nokian WR D4 205/55R16 91T bu lastik 260 TL ye satılıyor. bundan daha ucuzu p.....s kalite farkıda ciddi biçimde ortada
91T ile 91H arasında fiyat farkı yok ama kışında 210 km hız yapmanın hiç gereği yok.

tabiki sonuçta sizin vereceğiniz bir karar canınız bu lastiklerin kalitesine de emanet bir anlamda

260 tl çok iyi bir rakam hocam ben 350 civarı diye biliyorum fiyat araştırmasından önce lastik araştırması yapmaya çalışıyorum ama fiyat buysa direk alır geçerim teşekkür ederim bayii fiyatı bu değil mi

Aracınız
260 tl çok iyi bir rakam hocam ben 350 civarı diye biliyorum fiyat araştırmasından önce lastik araştırması yapmaya çalışıyorum ama fiyat buysa direk alır geçerim teşekkür ederim bayii fiyatı bu değil mi

http://www.hepsiburada.com/nokian-2...im-yili-2017-p-OTKMT429526?magaza=Hepsiburada

Burda 2017 üretim diyor ama kaçıncı hafta belirtmemiş. 279 TL de fiyat var daha önce başka bir yerde 260 TL fiyat görmüştüm

Aracınız
Civic FB7 2015
Nokian wr d4 lastiğin 205/55/R16 91H olanını 270 TL'ye aldım. 91T olanı ise 260 TL idi. Diğer lastiklerin fiyatını düşününce bu kalite için bu fiyatlar bence çok iyi. Teknik özellikleri, test sonuçları ve kullanıcı tecrübeleri memnun edecek bir lastik olduğunu gösteriyor.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Geçen sene çok araştırdım ve Nokian D4 aldım çok memnunum kesinlikle tavsiye ederim. Kardaki tutuşu çok iyi.

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri