Koltuk Gıcırtısı

Aracınız
Civic FC5 2019
arkadaşlar aracım 2019 makyajlı ex. eco. son birkaç gündür şöfor koltugu gıcırtısı başladı özellikle dönüşlerde yada kavisli bir yerden geçerken. daha doğrusu koltugun üstünde biraz hareket etmeye başlayınca gıcırtı artıyor buda beni rahatsız etmeye başladı. daha 1,5 yaşında ki araçta koltuk gıcırtıları olurmu. sizce ne yapmalıyım.

Aracınız
Civic FB7 2013
arkadaşlar aracım 2019 makyajlı ex. eco. son birkaç gündür şöfor koltugu gıcırtısı başladı özellikle dönüşlerde yada kavisli bir yerden geçerken. daha doğrusu koltugun üstünde biraz hareket etmeye başlayınca gıcırtı artıyor buda beni rahatsız etmeye başladı. daha 1,5 yaşında ki araçta koltuk gıcırtıları olurmu. sizce ne yapmalıyım.
Benzer gıcırtı bende de oluyor fakat bir çözümünü bulamadım.

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Viraj dönerken falan kapı pandizotuna yaslanırsanız o da çok fena gıcırdıyor:) bugün farkettim ben. Koltuk zaten ilk günden beri gıcırdıyor bende, bel desteği olan bölüm yaslanırken gıcırdıyor.

Aracınız
Civic FC5 2019
Viraj dönerken falan kapı pandizotuna yaslanırsanız o da çok fena gıcırdıyor:) bugün farkettim ben. Koltuk zaten ilk günden beri gıcırdıyor bende, bel desteği olan bölüm yaslanırken gıcırdıyor.
Hocam daha 2 yasinda degil bu araba. Simdi den gicirdarsa. Servise götürdünüz mu. Yada götürmeyi dusunuyirmusunuz. Herkes te oluyor mu bu

Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Çok araçta var bu sıkıntı kiminin koltuk iskeleti kiminin bel desteği servis garantiden değişiyor önce bi yalıtım yapıp şanslarını deniyolar ama bi işe yaramıyor vakit kaybı ve sinirleriniz biraz bozuluyo o kadar ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2019
servis ile görüştüm şimdi. çarsamba sabah randevu verdi getirin bakalım dediler. daha 1 yaşındaki arabanın koltugu gıcırdarmı arkadaş

Aracınız
Civic FC5 2019
Çok araçta var bu sıkıntı kiminin koltuk iskeleti kiminin bel desteği servis garantiden değişiyor önce bi yalıtım yapıp şanslarını deniyolar ama bi işe yaramıyor vakit kaybı ve sinirleriniz biraz bozuluyo o kadar ?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
sizin araçta da aynı sorun oldumu hoca. olduysa en gibi işlem yaptılar.

Geri