Konsoldan gelen ses

Aracınız
Arkadaşlar daha önce servise başvurmuş ve direksiyon altında yalıtım yapmışlardı ama 2-3 aydır gene var.
Ben amortisör üst takozu, Z rotu, dış aks kafası ve son ihtimal kutudan şüpheleniyorum.
Bir sonraki bakımda göreceğiz artık.

SM-G930F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yok hocam. Bildiğimiz zırıltı sesi. Özellikle yokuşta daha belirgin. Ama bazen de olmuyor. Radyonun arkasindan geliyor gibi. Çözemedim gitti bir türlü

Navigasyon taktırmak gibi bir niyetim de var. Acaba radyo kısmı söküldüğünde belli olur mu?
Ben anlamadım birşey bu işten. Ya da avrupa yakasında bildiğiniz elektrikçi var mı? Elektrikçiye gostereyim.

Aracınız
Civic FB7 2013
Bende ufak bir zırıltı vardı , sebebi torpidonun arkasından geçen dışı sert spiralli bi kablonun hareket halinde sağa sola çarparak ses yapmasıydı kablo bağıyla sabitleyince çözüldü bir kontrol edin belki böyle basit birşeydir

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geçen gün bende de gıcır gıcır ses geliyordu. Molada sesin ön camın dibini ön kaput ile birleştiren plastiğin gevşemesinden geldiğini farkettim. Şoför tarafındaki bağlantılar gevşemiş ve plastik oynadıkça içeriye ses yapıyor özellikle girintili çıkıntılı yollarda. Kaput kapağı ile o plastik arasına peçete sıkıştırdım ses kesildi. 30 bin bakımında serviste de söyleyeyim diyorum

SM-N920C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Tekerin üst kısmındaki davlumbaz kırık veya çatlaksa oda yapıyor özellikle 80 km üstü hızlarda

Ön konsoldan gelen ses kardeşim aracın dışından grlen bi ses değil bu direksiyonun karşısı iç taraftan davlumbazla alakası yok

Bu sesi çözebilen odu mu? özelikle gaza basarken 90 km üstünde gelmeye başlıyor. hız sabitleme aktifkende geliyor. ince bir zırıltı sesi

Geri