Konsoldan gelen ses

Aracınız
Bende De Müzik Sisteminin ve Gösterge Panellerinin Orada Gacırdama Başladı Bakalım İnternette Bir İki video İzledim Adamın Biri Gösterge Panelindeki Plastik Konsolu Söküp Plastik Kıskaç Tırnaklarının Arasına Peçete Koyuyor Çok Hayati Gibi Görünmedi Yani zarar Verecek Bir Şey Değil Gibi En Azından Deneyeceğim Belki Sorun Çözülür.

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar benimde şoförün ön kısmından cam doğru olan havalandırmadan ve sağ yolcu tarafından torpido, torpido üstü yada kapı anlayamadım oradan stabilize yollarda ses zırıltı geliyor. Çözümünü bulan varmı?

Aracınız
Arkadaşlar benimde şoförün ön kısmından cam doğru olan havalandırmadan ve sağ yolcu tarafından torpido, torpido üstü yada kapı anlayamadım oradan stabilize yollarda ses zırıltı geliyor. Çözümünü bulan varmı?
Aynı sıkıntıyı ben de yaşıyordum. Geçen bakımda serviste söyledim ve sorun giderildi. Muhtemelen konsolu söküp bir şekilde çözmüşler. Eskisi gibi rahatsız edici bir ses hissetmiyorum. Bir ara servisten randevu alıp usta ile test sürüşüne çıkın. Stablize yolda o sesi ustaya dinletin. Muhakkak daha önce bir başka araçta tecrübe etmiştir. Ne yapılacağını söyleyecektir.

Geri