Civic FC5 Kontak kapatınca çıkan ses?

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba aracımı park ettim el frenini çektim park konumuna aldım tüm camlar kapalı herşey olması gerektiği gibi kontağı kapatınca arabadan sürekli çalan bir dıt dıt dıt sesi var daha önce ki arabamda sun roof açık kalınca bu ses çıkıyordu ama sun roof da kapalı göstergelere bakıyorum herhangi bir arıza göstergesi yanıyor mu diye fakat birşey de yanmıyor bu nedir ciddi birşey midir bilgisi olan var mı ?

Aracınız
Civic FC5 2016
On sis farlarinizi kapatarak sorununun nereden kaynaklandigini bulabilirsiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bunu deneyeceğim ama arabayı aldım alalı hep ön sis farlarım açık geziyor açıkkena arabayı stop edip parkediyorum daha önce hiç böyle bir ses ile karşılaşmamıştım umarım dediğiniz gibi önemli birşey değildir

Aracınız
Civic FC5 2016
Farlar acık kapat farları kapıyıda kapat cıkmaz sen farlar acıkken kapıyı acmıssın manuel olarak o yüzden ötüyor

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam dediğinize göre haklısınız bunu kabul ediyorum fakat işin ilginç yanı arabayı aldığımdan beri otoparkıma koyuyorum aracın ışıkları açıkken arabadan iniyorum ve daha önce hiç böyle bir ses ile karşılaşmadım ondan bu kadar titizlendim sadece. Çünkü anahtarı çıkartıyorum kapıdan iniyorum hemen o ses başlıyor ötmeye

Geri