Civic FC5 Kontak kapatınca çıkan ses?

Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar merhaba aracımı park ettim el frenini çektim park konumuna aldım tüm camlar kapalı herşey olması gerektiği gibi kontağı kapatınca arabadan sürekli çalan bir dıt dıt dıt sesi var daha önce ki arabamda sun roof açık kalınca bu ses çıkıyordu ama sun roof da kapalı göstergelere bakıyorum herhangi bir arıza göstergesi yanıyor mu diye fakat birşey de yanmıyor bu nedir ciddi birşey midir bilgisi olan var mı ?

Aracınız
Civic FC5 2017
Hocam dediğinize göre haklısınız bunu kabul ediyorum fakat işin ilginç yanı arabayı aldığımdan beri otoparkıma koyuyorum aracın ışıkları açıkken arabadan iniyorum ve daha önce hiç böyle bir ses ile karşılaşmadım ondan bu kadar titizlendim sadece. Çünkü anahtarı çıkartıyorum kapıdan iniyorum hemen o ses başlıyor ötmeye
Farlar otomatik teyse yapmaz manuel acık kalınca yapar sen manuel olarak acıp kapamadıgından olmasın daha oncekılerde farlar otomatik teydı stop edınce kendı kapanacağı ıcın ses gelmıordu ama manuel olarak actıgında aracta ınecegın sırada öter cünkü farlar acık kalacaktır..

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2016
Farlar otomatik teyse yapmaz manuel acık kalınca yapar sen manuel olarak acıp kapamadıgından olmasın daha oncekılerde farlar otomatik teydı stop edınce kendı kapanacağı ıcın ses gelmıordu ama manuel olarak actıgında aracta ınecegın sırada öter cünkü farlar acık kalacaktır..

Farlar hep otomatikte elegance paket aracım karanlığa girince kendi yanıyor arabadan inincede yanıyor kilitlemeye basıyorum kumandadan belli bir saniye sonra sönüyor kilitlendikten sonra o yüzden şaşırdım zaten daha önce böyle bir ses yoktu diye

Aracınız
Civic FC5 2017
Farların hep otomatik de oldugundan emın mısın hocam elagance olsun birde şöyle dene kapıyı acıkken o ses geldıgınde kapıyı kapatıp aracı kıtleyınce farlar sönüyor mu ?

Aracınız
Civic FC5 2016
Farların hep otomatik de oldugundan emın mısın hocam elagance olsun birde şöyle dene kapıyı acıkken o ses geldıgınde kapıyı kapatıp aracı kıtleyınce farlar sönüyor mu ?

Aracı parkedip araçtan hemen indiğimde kapıları kitlediğimde farlar bir 10 15 saniye sönmüyor sonrasında sönüyor. Aynı şekilde aracı uzaktan kumandasıyla açtığımda ışıkları yanıyor belli bir süre sonrasında biniyorum karşılama ışığı deniyor sanırım buna. Farlarım hep otomatikte hiç manuele almadım daha. Aracımı stop edip anahtarı alıp kapıyı açtığım an bu ses çıkmaya başlıyor kapıyı kapatıp içeride oturduğumda bu ses yok ama kapıyı açınca oluyor ne oluyorsa

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Normalde far ayar düğmesi otomatikte değilse kapıyı açınca bu ses gelir.

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Geri