Konya'da Honda Servisleri

Asil Hondaya gittim. Fiyatları yüksek. İlgi ve alakalarıda hoşuma gitmedi.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Bir defa gittim.Eski FC5 aracım ile.Tamponu kaldırıma vurup,far yıkama deposunu kırmıştım.Değişimi pahalı bir parça.Sağolsun yapıştırıp tamir ermişlerdi.Onun dışında tecrübem yok.
Acar Honda’yı açan Bayram Ustayı denemek lazım,yetkili serviste bir kaç defa muhabbet etmiştim,iyi bir insandı.
Facebook tan baktım şimdi Karatay sanayinde açmış o da dükkanı,Konya Opel in yanında

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeşilobayla da bir tanış derim. 2 senedir takip ederim. Benim gibi hassas ve titiz birine problem yaşatmadılar.

Yeşilobayla da bir tanış derim. 2 senedir takip ederim. Benim gibi hassas ve titiz birine problem yaşatmadılar.

Yeni aracım 2018 fc5 benzinli.
Yetkili servise gitmeyi düşünmüyorum çünkü LPG yi kendim taktıracam.10.000 bakımına giderim artık.
Orijinal ürün kullanıyorlar mı filtreler falan yoksa yan sanayi mi?

2013 fb7- 2016 fc5(manuel)- 2018 fc5

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeni civic ile gelen hiç görmedim. Genelde servise gittikleri için bilmiyorum. Bence sorun. Yoksada kendiniz alıp gelebilirsiniz. Sadece işcilik alırlar. İrtibat numarası önceki mesajımda mevcut. Ben zaten mehmet ustaya forumdan gelen olursa ayrıca ilgilenmelerini söylüyorum.

Aracınız
Civic FD6 2011
Aracın bakımları için nereye gitmeliyim
Detaylar ve nelerin bakilmasini istemeliyim ve yakiti cok yakiyor lütfen yardım 11.5 degerlerde

Aracınız
Konya girişte Honda toros yetkili servis olması lazım görmüştüm. Son ihtimal oraya gösterirsiniz. Diğer özel servisleri bilmiyorum.

Aracınız
Civic FD6 2011
Şehir içi ve bu genelde de degismiyor uzun yolda da aynı yaptı sıfirlayip tekrar tekrar bakiyorum

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Foruma hoşgeldiniz :) Forum kuralları gereği linkteki tanışma başlığında kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz :) https://www.civictr.com/forums/tanisma.29/

@h.k_ahmet hocam hatırladığım kadarı ile eski sanayide Yeşiloba özel Honda servisinden memnun kaldığını söylüyordu, bi fikir almak için boş vaktinizde uğrayın isterseniz.

Geri