Konya'da Honda Servisleri

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracın bakımları için nereye gitmeliyim
Detaylar ve nelerin bakilmasini istemeliyim ve yakiti cok yakiyor lütfen yardım 11.5 degerlerde
Özel servis olarak Yeşiloba Honda Servisini tavsiye ederim. CivicTR'den arıyorum deyin yardımcı olur. Mehmet Yeşiloba 05337279788
LPG için ise markasına göre bir ustaya göstermeli.

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Aracınız
merhaba ben de konuyu hem guncellemıs olmak ıcın hem de kendı problemımıze cozum bulmak ıcın sorayım: motorda yag kacagı var ilk defa oluyor cıddı cıddı yag damlatıyor arac. yetkılı servıs krank kecesınden dedı parca temını uzun surecegı ıcın orada yaptıramadım. sımdı kendıme derdımı anlayacak ust perdeden konusmayacak fıyatta makul bı usta lazım. ısını duzgun yapan tavsıye ettıgınız bır yer var mı konya da? cevaplarınızı beklıyorum tesekkurler

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
merhaba ben de konuyu hem guncellemıs olmak ıcın hem de kendı problemımıze cozum bulmak ıcın sorayım: motorda yag kacagı var ilk defa oluyor cıddı cıddı yag damlatıyor arac. yetkılı servıs krank kecesınden dedı parca temını uzun surecegı ıcın orada yaptıramadım. sımdı kendıme derdımı anlayacak ust perdeden konusmayacak fıyatta makul bı usta lazım. ısını duzgun yapan tavsıye ettıgınız bır yer var mı konya da? cevaplarınızı beklıyorum tesekkurler
Yeşiloba Özel Honda (YOH) servisini öneririm.
Mehmet Yeşiloba 05337279788
Güzel muhatap olur. Müşteri memnuniyetine önem verir. Senelerdir takip ettiğim ustadır. CivicTR'den numaranızı aldığınızı söyleyin yardımcı olur. Bizi tanıyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Yeşiloba Özel Honda (YOH) servisini öneririm.
Mehmet Yeşiloba 05337279788
Güzel muhatap olur. Müşteri memnuniyetine önem verir. Senelerdir takip ettiğim ustadır. CivicTR'den numaranızı aldığınızı söyleyin yardımcı olur. Bizi tanıyor.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...
eyvallah tesekkur ederım
bı tanısalım ıns guzel netıcelr alırız

Aracınız
merhaba arkadaşlar 2004 ciciv otomatik aracım için konya da servis kimi tavsiye ediyorsunuz? yeşil oba diyen çok.giden var mı? konya honda ibrahime bir kaç kere gittim , işcilik iyi ama bazı konularda sallıyor gibi geldi.
fren balatası için marka ne tavsiye edersiniz?
araçta akl lpg var 29 lt gazla 250-260 şehir içi yakıyor. çok yakıyor. kaç kere lpgciye gittim ,filtre subap ayarı falan fayda etmedi 5 aşağı 5 yukarı yakıt. fikriniz var mı?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
merhaba arkadaşlar 2004 ciciv otomatik aracım için konya da servis kimi tavsiye ediyorsunuz? yeşil oba diyen çok.giden var mı? konya honda ibrahime bir kaç kere gittim , işcilik iyi ama bazı konularda sallıyor gibi geldi.
araçta akl lpg var 29 lt gazla 250-260 şehir içi yakıyor. çok yakıyor. kaç kere lpgciye gittim ,filtre subap ayarı falan fayda etmedi 5 aşağı 5 yukarı yakıt. fikriniz var mı?
Merhaba, Konya'da @h.k_ahmet hocam bulunmakta, size yardımcı olacaktır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
> Yeşilobaya Türkiye'nin heryerinden araç gelir.
> Yeşilobayı 4 senedir takip ediyorum. Rahatlıkla gidebilirsiniz. Mehmet ustam hem işin ehlidir hemde yaptığı işin arkasındadır. Yapılması gereken ne ise onu yapar. Yanında elektirikci Haşim usta var. Kendine yönelik bir durum varsa oda yardımcı olur.
Lpg için Auto şahin öneririm. Atiker servisidir. Yeşilobaya yakın Mehmet abi size tarif eder. Yeşiloba burayı yönlendirdi demeniz yeterli. Şahin usta araca bizzat kendi baksın.
> Araç ile ilgili bir problem varsa öncelikle lpg harici motorda bir problem olmamalı. Sensör ve bakımları tam olmalı. Benzinde araç tıkır tıkır çalışması lazım. Sonra lpg üzerine yoğunlaşılır.

Mehmet Yeşiloba > 05337279788

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Civic FB7 2015
Arkadaşlar merhaba Konya da hangi servise aracı götürmeliyim orjinal malzeme kullanan işinin ehli teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri