krem Koltukların temizliği

Aracınız
Civic FB7 2013
Malum araç koltuklarılarımız krem kılıfda kötü duruyor temizliği için neler önerirsiniz bilmediğim maddelerle silmek istemiyorum yardımcı olursanız çok sevirim

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Cosla Hali Elde Yıkama alın . Bir kovada köpürtun. Sadece köpüğünü alıp koltuklara sürün tavan dahil . Ardından temiz bir bezle kurulayın . Yada elektrik süpürgesiyle kuruduktan sonra çektirin . Farka inanamayacaksınız . Keyifli Sürüşler

Aracınız
Civic FB7 2013
Cosla Hali Elde Yıkama alın . Bir kovada köpürtun. Sadece köpüğünü alıp koltuklara sürün tavan dahil . Ardından temiz bir bezle kurulayın . Yada elektrik süpürgesiyle kuruduktan sonra silin . Farka inanamayacaksınız . Keyifli Sürüşler

Tamamdır deneyeceğim çok teşekkürler

Aracınız
Civic FB7 2013
Aracınız
Konu dışı ama bişey sorucan koltukta hafif bi delinme oldu bunun için ne önerirsiniz üzerini diktireyim mi yoksa üzerine direkt döşeme mi yaptırayım Ekli dosyayı görüntüle 251840

IMG-20190326-WA0019.jpg
Piyasada çok rahat bulabilirsiniz . Ben de bunlar var Altı mi koltukları silip mis gibi yaptıktan sonra hanıma haftada bir yıkatiyorum mis gibi oluyor . Çok rahat geçirmeli . Kuruması 5 dk

Aracınız
Civic FB7 2013
Aracınız
Civic FB7 2013

Çok teşekkürler süper olmuşş ve fiyatı dışarıdakiler göre çok uygun buna benzerleri sordum 400 den aşağı söylemiyorlar şuanda döşemecioğlunda 320 lira

Geri