Civic FB7 Lpg de enjektör sesi çözümü

Aracınız
Civic FC5 2016
Elinize saglik guzel paylasim. Ancak videoda sesin cok azaldigini ben fark edemedim. Diger arkadaslarin gorusu nedir acaba? Brc nin enjektorlerinin kendi dogal sesi traktor gibi. Takozdan sonra bu ses aynen devam ediyor gibi. Yaniliyor muyum acaba?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kesinlikle haklısınız . Gelen ses orijinal enjektör sesi. Ama enjektelerin bağlantı yeri , saç saç üzerine geldiğinde o titremede içeriye daha fazla ses veriyor. Lastik parça araya attıklarında içeriye gelen ses azalıyor .

Sadece hayal et

Aracınız
Elinize saglik guzel paylasim. Ancak videoda sesin cok azaldigini ben fark edemedim. Diger arkadaslarin gorusu nedir acaba? Brc nin enjektorlerinin kendi dogal sesi traktor gibi. Takozdan sonra bu ses aynen devam ediyor gibi. Yaniliyor muyum acaba?

Hocam taktır değişikliği fark etmezsen masrafın olursa bu konuda ben karşılayacağım şu kadar diyorum o 4000 5000 devir den sonra gelen motor bağırma sesi bile gitti hocam. Evet brc enjektörlerin kendine has bir sesi var. Fakat direkt motora bağlanırsa traktör sesine dönüşüyor. Dizel gibi çalışıyor. Şu an benzinli gibi çalışıyor.

Aracınız
Merhaba Arkadaşlar ;

Bende Brc yetkili servisinde yaptırdım . Ellerinde orijinal yukarıda bahsedilen lastik şeklinde malzemeden taktılar . Yetkili servisler ücretsiz müdahale ediyorlar . Ayrıca lpg göstergesi ile ilgili de müdahale ediyorlar . Bana garantiden arka tank içinde bulunan bir parçayı sipariş ettiler .

İyi günler .

Sadece hayal et
Hocam lpg göstergesi derken, fc5 kasa için mi? Kontağı kapatıp açınca düzelten parça mı takıldı? Tank içinde bulunan ne parçası bizi aydınlatırsanız seviniriz

Necat

0
Hocam taktır değişikliği fark etmezsen masrafın olursa bu konuda ben karşılayacağım şu kadar diyorum o 4000 5000 devir den sonra gelen motor bağırma sesi bile gitti hocam. Evet brc enjektörlerin kendine has bir sesi var. Fakat direkt motora bağlanırsa traktör sesine dönüşüyor. Dizel gibi çalışıyor. Şu an benzinli gibi çalışıyor.
Uygulama öncesi ve sonrası sesi aynı konumda videoya kaydettim video seslerini programa dinlettim sonuç 3-4 desibel düşüş var. Grafigin ilk kısmı uygulama öncesi devamı uygulama sonrası burada ses daha stabilize hale geliyor. Aracım gözlemlediğim ilk geçişte ses oldukça az biraz yol yapınca normal enjektör sesi geliyor ama eskisi gibi traktör sesi değil (grafiği forma yükleyemedim )

SM-T700 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Necat

0
Uygulama öncesi ve sonrası sesi aynı konumda videoya kaydettim video seslerini programa dinlettim sonuç 3-4 desibel düşüş var. Grafigin ilk kısmı uygulama öncesi devamı uygulama sonrası burada ses daha stabilize hale geliyor. Aracım gözlemlediğim ilk geçişte ses oldukça az biraz yol yapınca normal enjektör sesi geliyor ama eskisi gibi traktör sesi değil (grafiği forma yükleyemedim )

Grafik buIMG_20180415_194513.jpg

Aracınız

3-4 desibel cok cok iyi bir iyilesme.
Ben de videodan desibel olcumu yapacaktim. Tesekkur ederim.
N11 deki aparat kesin uyuyorsa hemen siparis veriyorum:))

Dusunmeniz yeter:)
Tesekkur ederim.

Necat

0
3-4 desibel cok cok iyi bir iyilesme.
Ben de videodan desibel olcumu yapacaktim. Tesekkur ederim.
N11 deki aparat kesin uyuyorsa hemen siparis veriyorum:))

Uygundur hocam alabilirsiniz fiyatı da dışarıyla aynı.Kargo da ayağınıza kadar getiriyor onun farkını ödeyeceksiniz :) ama yinede bir sorun kargo ücreti belirtilmemiş

GT-I9100G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Uygundur hocam alabilirsiniz fiyatı da dışarıyla aynı.Kargo da ayağınıza kadar getiriyor onun farkını ödeyeceksiniz :) ama yinede bir sorun kargo ücreti belirtilmemiş

GT-I9100G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Yarin makinaci arkadasa sorayim, bulundugum ilden temin edilemiyorsa n11 den alicam.

Geri