Civic FB7 Lpg de enjektör sesi çözümü

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
İki takozdan dolayı garantiden çıkarmazlar, yetkili BRC servisinde taktırırsanız bi sorun olmaz bence. Honda Türkiye son 5-6 yıldır Japon iş mantığından ziyade Türk mantığı ile hareket ediyor, sürekli müşteri kaybediyorlar ama araç fiyat/donanım bazında uygun kaldığı için yeni müşteri bulabiliyorlar. Ancak mevcut durumda genelde ciddi bir müşteri memnuniyetsizliği var. Müşteri ile muhatap olan çalışan kesimi bunun farkında ama üst yönetim bildiğini okuyor.

Az once ben de taktim, ses farkedilecek kadar azaldi diyebilirim.
Tesekkurler.

Sent from my iPhone using Tapatalk

zero

0

kesinlikle haklısınız ve gazetedeki yazı da ispatı. haksızlık ve arsızlık açıkça ortada..
hepimiz bu cenderenin içindeyiz. sadece bazılarımız daha da şanssız :( sizin gibi..
tespitler doğru, katılıyorum ama eklemek istiyorum. zamanımızdaki alış veriş ahlakı bu...çağımızın Türkiye'si bu durumda. aslında her ülke, her marka!
sadece honda değil..
tekrardan geçmiş olsun.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Lpg de enjektör sesi çözümü

O zaman garantiyi yakma vaktim geldi, FB7 5 yaşında, dün Honda Bora’dan randevu alıyordum, yağımı kendim getireceğimi diyince artık kabul etmiyoruz dedi direk, ne zamandır beri diye sorduğumda 2018de bu uygulamaya geçtik dedi. Petrolofisinin 85 liralık yağını 240 liradan veriyorlar, 210 lira işçilik ücreti alıyorlar, piyasada kaliteli polen filtreleri 30 lira civarındayken 90 liraya polen filtresi takıyorlar.... camsuyu koyuyorlar 20 lira oraya ekliyorlar, bakış açısı tamamen yolunacak kaz mantığında, gerçekten çok çok rahatsız ediyor beni artık. Şimdide traktör sesine getirilen çözümü kabul etmiyorlar. Gerek yok bu mantıktaki garantiye.

Geri