Lpg de motor arıza ışığı yaktı! Yardım

Aracınız
bu katalizör hatasını ustaya götürüp sildirmekten bıktım artık elm 327 diye bir şey duydum bu arızayı siliyormu bilgisi olan varmı

Aracınız
[MENTION=6305]ismail01[/MENTION] önce kendinizi tanıtır aracınızla ilgili bilgi verirseniz, arkadaşlar yardımcı olacaktır, forumda elm ile ilgili konu var vtec 2 bölümünde

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Lpgli arac kullandigimiz sürece ariza isiginin ara ara yanmasi normal bende ilk 1000 km yanmadi sonra ara ara yanmaya sonmeye basladi. En guzeli elm327 cihazini alip ara ara ariza kaydina bakmak silmek. Baska care yok gibi. :)

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Aracimda atiker grand obd2 var lpgnin obd2 sistemini aracin ecusuna baglattim artik ariza isigim hic yanmiyor. :)

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Ilk taktirdigim yer baglamamis. Bana baglamama nedenini de soyle anlatti. Arac ariza lambasi yaktiginda silinemiyormus o yuzden baglamadiklarini soylediler. Son lpg ayari yaptirmaya gittigimde obd2 sistemini ecuya bagladim aracin artik ariza lambasi yakmaz yolda aracin durumuna gore lpgyi kendi ayarlar dedi.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
kardesım s.aleykum.atker grand obd yı kaca mal ettıniz.bende taktırmayı dusunuyorum.brc ıle atıker obd arasında kaldım..

Aracınız
Ilk taktirdigim yer baglamamis. Bana baglamama nedenini de soyle anlatti. Arac ariza lambasi yaktiginda silinemiyormus o yuzden baglamadiklarini soylediler. Son lpg ayari yaptirmaya gittigimde obd2 sistemini ecuya bagladim aracin artik ariza lambasi yakmaz yolda aracin durumuna gore lpgyi kendi ayarlar dedi.

SM-N9000Q cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

kardesım s.aleykum.atker grand obd yı kaca mal ettıniz.bende taktırmayı dusunuyorum.brc ıle atıker obd arasında kaldım..

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
Ben aralik ayinda taktirmistim pesin 1400'e simdi 1500-1600 arasinda takiyorlar. 2 arkadasim daha grand taktirdi gayet memnunlar. Atiker diyip on yargiyla yaklasma. Isciligi iyi olan bir atiker bayisine git. Ya da sana yakinsa konya da direk fabrikasi var orda taktirirsan daha guzel olur.

Aracınız
Civic FB7 2012
Merhaba.
Konuyu hortlatmış gibi olacağım. Kusura bakmayın. Fb7 aracımda iki gündür yaşadığım bir sorun var. LPG’de ilk kalkışlarda ve düşük rölantide gaz yemiyor ve arıza ışığı yanıp sönüyor.

Hal böyle olunca gittim LPG bakımı yaptırdım. En son ne zaman yaptırdım hatırlamıyorum. LPG bakımlarını yaptırdıktan sonra performansla kullandım yaklaşık 50km kadar sorun çıkmadı. Bu sabah yine aynı durum oldu.
LPG olarak hep Opet kullanım bugüne kadar. Yakınımdaki istasyon kapatınca Shellden aldım son iki depoyu. Acaba sorunum gaz mı yoksa başka bir şey mi? Ustam bobin arızası da olabilir diyor. Benzinde hiç sorun yok bu arada.

Geri