Lpg den benzine geçmesi

Çetin

0
Aracınız
Arkadaşlar benim araçta lpg de giderken ani bi gaza bassam benzine geçiyo başına gelen yada çözümünü bulan varmı

SM-E500H cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Atikerde de 2 tane var.

Çetin

0
Aracınız
Benimki brc adama filitreyi değiştir dedim 50 tl ye 1 tane filitre degişip ayar yaptı bidahada kendim degisirim zaten cok kolaymış

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Eğer lpg azalmış ise gaza yüklenince gazın gücü yetmiyor benzine atıyor. Brc de iki filtre bulunuyor birisi küçük diğeri büyük. Küçük olanı resimde var gaz kesici iç filtre deniyor. Onu sürekli değiştirmiyorlar her bakımda. 50 tl ücret almışlar yuh gerçekten ayar yapıyoruz diyorlar bilgisayara takıp bakıp kapatıyorlar :D Ben kendim değiştim ihtiyacın olan tek şey segman pensesi bu kadar. [MENTION=4794]Çetin[/MENTION]
sdads.jpg

Çetin

0
Aracınız
Eğer lpg azalmış ise gaza yüklenince gazın gücü yetmiyor benzine atıyor. Brc de iki filtre bulunuyor birisi küçük diğeri büyük. Küçük olanı resimde var gaz kesici iç filtre deniyor. Onu sürekli değiştirmiyorlar her bakımda. 50 tl ücret almışlar yuh gerçekten ayar yapıyoruz diyorlar bilgisayara takıp bakıp kapatıyorlar :D Ben kendim değiştim ihtiyacın olan tek şey segman pensesi bu kadar. [MENTION=4794]Çetin[/MENTION]
Ekli dosyayı görüntüle 4004
Aynen kardeşim kazık yedim ama 1 sefer atar o kazıgı

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Atikerde ki 2.filtre hangisi ve nerede

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bir tane küçük bir tane büyük var, şu an youtube çalışmıyor daha sonra youtube atiker filtre değişimi yazın videolardan dah ii anlarsınız.

Geri