Lpg dolum aparatını kısalttırmak yerine sizdekini kısası ile değiştirebiliyorsunuz

Hakan Uzun

0
Yönetici
Lpg dolum aparatını kısalttırmak yerine sizdekini kısası ile değiştirebiliyor...

Lpg dolum aparatını kısalttırmak yerine sizdekini kısası ile değiştirebiliyor...

Hobaaaaaaa
Enteresan

Sent from my iPhone using Tapatalk

yiğit

0
İstanbul'da Petrol Ofisi İstasyonunda aparatımı unutunca ki ben bunu kabul etmiyorum onlar unuttular :) aparat ile ilgili tepem attı ve burayı keşfettim. Sabahın erken saatlerinde de Bursa'da aparat konusunda çok seçenek olduğunu öğrenince burayada yazmak istedim. Brc yetkili servisine eski aparatınızı verip 40 tl ye garantili kısaltılmış bir aparat alabilir tamamen kaybetmeniz durumunda ise 80 tl ye hemen temin edebilirsiniz. Fakat yine aynı sorun mevcut. Depo kapağının dibinde ise dolum ağzı kısa ve kolay aparatı unutun, vermeye almaya devam.

Bu arada yeri değişebilir demiş bir moderatör ancak bu işlem tavsiye edilmiyor hemen söylemeliyim. Ayrıca zaten o masrafada değmez. Herkese güven ve mutlu sürüşler.

Bilgilendirme için Teşekkürler

Honda da her alanda modifiye yapılırın bir ispatı :)

Teşekkür ediyorum :) japon kafaya da modifiye yapıyor :) yakışıyor diyemedim ya la :)

Geri