Lpg ışığı

Aracınız
Lpg ışığı

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocam denedim dediğiniz gibi çalışmadı lpg bitmiş demek ki bitince bu şekilde uyarı veriyor. ama anlamadığım kısım neden diğer sistemler gibi son bi 3-5 kmlik gidiceği zamanı nerden anlıcam çok saçma olmuş bence ya da uyarı vardı da iptal mi ettirmişler acaba?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Son düzenleme:

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=7478]systemturk[/MENTION] kardesim ayni sorun bende de var. Bir anda sesli uyari ve lpg bitiyor. Onceki aracimda dip gaz yapinca kesiklik yapar bir 10-20 km daha giderdi bu oyle degil bi ayari varmidir bilmiyorum.

Aracınız
[MENTION=5525]Hakan_1453[/MENTION] hocam seninki sonda da olsa yine en azından sesli uyarı yapıyor benimkinde o da yok.Ama çok saçma bişi gerçekten acaba [MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] hocamın göstergesi bizim sistemlere oluyor mu?

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@Hakan_1453 hocam seninki sonda da olsa yine en azından sesli uyarı yapıyor benimkinde o da yok.Ama çok saçma bişi gerçekten acaba @NoFeaR hocamın göstergesi bizim sistemlere oluyor mu?

Benim ki eski tip gösterge ama sanırım yenisinden daha kullanışlı :)
Gaz bitip benzine geçerken mutlaka sesli uyarı veriyor benzine geçtiği için de turuncu ışık yanıyor, lpg montajını yaptırdığınız yere bir danışın eski tipte olan özelliklerin yenisinde olmaması saçma olur.

Aracınız
[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] :)) hocam benimki atikerin en boş tüpüymüş yani grand vs diilmiş anladığım kadarıyla dümdüz bişi.Aldığım arkadaşta bişi demedi tüp takan kim onu da bilmiyoruz ama normal atiker servisine bi danışıcam bakalım ne dicekler. Eğer uygun bişise aynısından taktırıcam ben de

Emirbey26

0
Yönetici
Ad Soyad
Emirbey26
Aracınız
Civic FB7 2015
[MENTION=7478]systemturk[/MENTION] kardesim atiker grand obd2 taktirabilirsin ben cok memnunum.

Aracınız
[MENTION=5525]Hakan_1453[/MENTION] hocam açıkçası pek durumum yok tüp için şu an belki ilerde olabilir ama şu gösterge olayını bi araştırıcam

Geri