Lpg Sorunu Acilll !!!

J3udu

0
Merhaba arkadaslar araniza yeni katildim aracimizi 10 gun once aldik 10.000 kmde 2013 model fabrika cikis BRC marka lpg kiti mevcut problemimi kisaca soyle anlatayim ;

Aracimizi kullanirken ayagimizi gazdan cekip tekrar gaza ani bi sekilde bastigimizda arac lpg'den benzine geciyo hatta araci yeni calistirdiysak tam lpg'ye yeni gectiginde durmak yada yavaslamak zorunda kaldiysak arac stop ediyo ve ben hayatimda ilk defa otomatik vites aracin D'de iken stop ettigini gordum aracin problemi ne olabilir basina gelen varsa cozumu nedir ? Eger daha oncedwn bu konu hakki da baslik acildiysa ozur dilerim baktim ama goremedim lutfen yardimlarinizi bekliyorum ...

Trust

0
Aracınız
Ynt: Lpg Sorunu Acilll !!!

Aracınızda bir arıza olduğu kesin ama ne hikmetse arıza ışığı yanmamış..daha önce böyle bir durum gelen bir arkadaşa denk gelmedim doğrusu..
Ama bana kalırsa araç kendini arıza kaynaklı stop konumuna yani kendini korumaya aliyo..
Bence ilk is servisin yolunu tutun..

yaşasın tapatalk!!

J3udu

0

Servise gitti arac gaz ayari yaptik bi daha ayni sikintiyi yasarsaniz tekrar gelin dendi tam parca ismini bilmiyorum ama MARK MÜŞÜRÜ tarzinda bi ismi olan parca degisebilir dendi bi daha gidecegiz bakalim

Trust

0
Aracınız

Bence gidin bu büyük bi sorun değişim yaparlarsa normal haline dönecektir..anlamadığım zaten ortada bir sorun var niye değişmesi için tekrar aynı durumu yaşamanızı istiyorlar anlamıyorum..
Ben olsam ilk önce honda ile irtibata geçer durum hakkında onlara bilgi veririm..araya honda girdiği zaman servisler biraz daha ilgili oluyorlar..

yaşasın tapatalk!!

J3udu

0

Fabrikanin parca degisiminde servise sknti yaptigini soylediler sanirim birazda dişli olmak gerekiyo

Bende benzer bi durum yşanmıştı. 10 Bin bakımın yklşınca araç rampa yukarı kalkışta silkeleyip stop etmişti.3-4 defa yaşadım. 10Bin bakıma girdiğimde söyledim.bi parça değiştrmişler.adını söylemediler. Basınç düşmesi oluyormuş. Çözüldü şimdilik.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

Hocam aracım benzinli, servisin başını sürekli ağrıtarak baskıyla halledebilirsiniz ;)
Bu arada bu konuyu problemler ve çözümler bölümüne taşıyorum yeni açtığınız konuyu da siliyorum bilginize ;)

J3udu

0

Arkadaşlar bugun Ankara 88 Sanayi Sitesinde bulunan Mocan Otogaz'a götürdük araci lpg enjektörü ve takozlarinin arizali oldugunu ve degismesi gerektigini soylediler iş bundan sonra servise yuklenmeye kaldi ...

Geri