Civic FC5 Makyajlı Eco Elegance 2019 Arka Camda silecek neden yok.!

Aracınız
Civic FC5 2019
Kış başladı, Kar-Yağmur-Buz derken camlar ile sorunlarımızda başladı :)
Bilmiyorum diğer arkadaşlar ne düşünüyor ama, Arka camda silecek ihtiyacı duydum yolculuklarda.
Soğuk yerlerde cam buzlanmalarına karşın özellikle Ön cam içinde bir rezistans neden olmasın.
Sizce.? :)

Aracınız
Civic FC5 2019
Ön cam için rezzistans güvenlik sebebiyle koymuyorlar diye biliyorum olduğunu da hiç duymadım. Kaza anında tehlikeli diye okumuştum.

Aracınız
Civic FC5 2019
@nonda10 Sanırım buğu giderme esnasında çalışan yüksek hava akımı bir süre sonra ılık havaya dönüşüp buz çözme fonksiyonu mu oluyor diye düşündüm.

Aracınız
Civic FC5 2019
SİLECEKLERİNİZ DONMASIN CAMA YAPIŞMASIN İSTİYORSANIZ DİKKAT!

Kış ayları geldiğinde tüm araç kullanıcılarının ortak dertlerinden biriside ön ve arka cam sileceklerinin donması ve cama yapışması sonrasında ise özelliğini yitirmesidir. Eğer sizde bundan muzdaripseniz bu haber tam size göre.
Bunun için 1 çift eski çorap yeterli olacaktır. Eski Çorapları geceden sileceklerinize giydirin sabah aracınızın yanına geldiğinizde çıkarın ve gördüğünüze şaşıracaksınız silecekleriniz temiz ve donmamış. :unsure::)
Bu sayede silecekleriniz donup çözülerek özelliğini yitirmeyecekler ve daha uzun ömürlü olacaklardır.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
SİLECEKLERİNİZ DONMASIN CAMA YAPIŞMASIN İSTİYORSANIZ DİKKAT!

Kış ayları geldiğinde tüm araç kullanıcılarının ortak dertlerinden biriside ön ve arka cam sileceklerinin donması ve cama yapışması sonrasında ise özelliğini yitirmesidir. Eğer sizde bundan muzdaripseniz bu haber tam size göre.
Bunun için 1 çift eski çorap yeterli olacaktır. Eski Çorapları geceden sileceklerinize giydirin sabah aracınızın yanına geldiğinizde çıkarın ve gördüğünüze şaşıracaksınız silecekleriniz temiz ve donmamış. :unsure::)
Bu sayede silecekleriniz donup çözülerek özelliğini yitirmeyecekler ve daha uzun ömürlü olacaklardır.
Ek olarakta sabah cam buzlanmasından dolayı vakit kaybetmemek için akşam karton koyarsak buzlanma olmaz. Kartonu kenara koyup yola devam edilir. ;)

Geri