Civic FC5 Makyajlı Fc5 civic füme mi beyaz mı?

Çok teşekkürler hocam Allah daha da güzellerini sizlere nasip etsin inşallah. Bu kasada siyah janta geçildiği için hafif koyu tonlar göze daha hoş gözüküyor gibi geldi bana plazada özellikle beyazla fümeyi yanyana görünce şahsen füme dedim. Maddi sıkıntı olmasa gönlümüz kırmızı 1.5 RS ama onu benzinle yürütme maliyeti belimizi büker.

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Amin. inşaALLAH. ?? Teşekkür ederim hocam... ??
Evet 1.5T Kırmızı RS ‘de güzel seçim. ☺️??

Keyifli sürüşler ve keyifli forumlar dilerim...

169'a aldım hocam istediğim tüm aksesuarları verdiler hatta stil paketi de verdiler onu ben istemedim balık sırtı anten spoiler yan kapı altı çıtası felan onları istemedim.

169 bin o zaman ki internet sayfasında ki yazan fiyat mıydı Hocam bir indirim güzellik oldu mu?
Bir de fb 7 kaç modeldi kaça bıraktınız ?

169 bin o zaman ki internet sayfasında ki yazan fiyat mıydı Hocam bir indirim güzellik oldu mu?
Bir de fb 7 kaç modeldi kaça bıraktınız ?
İnternet sayfasında ki fiyat listesinde 168.500 tl yazıyordu ben son füme rengi 169 bin tl'ye aldım pazarlık yapmadılar sadece çamkıran garajdan istediğiniz aksesuarları alabilir siniz dediler hocam. 2016 model beyaz otomatik eco elegance boya değişen hasar kaydı yoktu garantisi devam ediyordu 69 bin km'deydi 118 bin tl'ye sattım füme rengi kaçırmamak için 5 günde satmam gerekiyordu.

Teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için
Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın inşaallah
Ben sen sizin gibi durumdayım FB 7 yi satıp yeni Honda düşünüyorum
Eco elegance idi dimi aldığınız ?
Eceutive düşünmediniz mi ?

Teşekkürler hocam bilgilendirmeniz için
Hayırlı olsun kazasız belasız günlerde kullanın inşaallah
Ben sen sizin gibi durumdayım FB 7 yi satıp yeni Honda düşünüyorum
Eco elegance idi dimi aldığınız ?
Eceutive düşünmediniz mi ?
Rica ederim hocam forum tecrübelerimizi paylaştıkça güzel. Elegance eco aldım executive ile arada 15-16 bin tl fark çıktı ben 169'u zar zor çıkardığım için düşünmedim bile. Elegance ile executive arasında elegance pakete ek;
Deri döşeme
Anahtarsız çalıştırma
17 dharkan jant farkı var ama benim ekonomik gücüm elegance eco'ya yetti.

Zevk meselesi tabiki ama ben beyaz aldım. Avantajlarını arkadaşlar yazmış tek dezavantajı bence piyasada en çok beyaz renk olması :)

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Zevk meselesi tabiki ama ben beyaz aldım. Avantajlarını arkadaşlar yazmış tek dezavantajı bence piyasada en çok beyaz renk olması :)

Katılıyorum hocam renk konusu kişisel beğeni fd6 ve fb7'de beyaz favori rengimdi fc5'in siyah jantları bana göre fümeyle uyumlu geldi her renk ayrı güzel Allah kaza bela vermesin :)

Katılıyorum hocam renk konusu kişisel beğeni fd6 ve fb7'de beyaz favori rengimdi fc5'in siyah jantları bana göre fümeyle uyumlu geldi her renk ayrı güzel Allah kaza bela vermesin :)

Ben de koyu jantları beyaz arabaya yakıştırıyorum:) zevk hocam işte sonu yok.

Geri